Pizza Pizza Bayiliği Ve Şartları

Beslenme ihtiyacı insanların temel ihtiyaçlarının başında gelmektedir bu ihtiyaç beraberinde bir çok sektörün doğmasına ortam hazırlamıştır. Bu sektörlerden birisi de pizza pizza olmaktadır. Türkiye genelinde büyük bir kitleye sahip olan pizza pizza gerekli şartlar sağlandığında girişimcilere koşullar doğrultusunda ücretsiz pizza bayiliği de verebilmektedir.

Pizza Pizza Nedir?

1995 senesinde ilk olarak İzmir’de kurulan Pizza Pizza, Türkiye’nin önemli işletmelerinin başında gelmektedir. Bununla birlikte Pizza Pizza bayiliği almak isteyen girişimcilere firma büyük imkanlar ve kolaylıklar sağlamaktadır.

Pizza Pizza Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

Firma, bayilik başvuru sürecinde girişimcilerden çok zor şartlar beklememekle birlikte bayiliğin açılacağı bölgenin taşıdığı bir takım özellikleri başvuru sürecinde göz önünde bulundurmaktadır. Bu nedenle de pizza bayiliği almak istiyorum diyorsanız öncelikle firmanın bayilik için bölgede aradığı özellikler araştırılmalıdır.

Bayiliğin açılacağı bölge ya da il nüfus ve hedef kitlesi bakımından incelenirken bu başvuru sürecinde girişimci ve diğer çalışanlar da ayrıntılı bir incelemeden geçmektedir.

Firmanın girişimcilerde aradığı en temel şartlar ise;

– Girişimcilik kabiliyetinin kanıtlanmış olması,

– Sermaye yeterliliği,

– Müşteri ve çalışan ilişkilerini yönetme becerisi,

– Sıkı çalışma becerisi gibi şartlardır. Firma, girişimcinin bu özelliklerini inceledikten sonra başvuru sonucunu bildirmektedir.

Pizza Pizza’nın Bayilik Destekleri Nelerdir?

Pizza Pizza girişimcilere anahtar teslim olarak bayiyi vermektedir ancak bu durum için firma belirli bir ücret talep eder. Bu ücretin miktarı tam olarak belli olmamakla birlikte bayiliğin açılacağı bölgeye veya ile göre farklılık göstermektedir.

Pizza Pizza’nın bayilik destekleri başında; billboard, internet kampanyaları, televizyon, bilgisayar, radyo gelirken aynı zamanda tüm ürün ve reklam anlaşmalarını da bayi adına firmanın uzmanları gerekli yerler ile yapmaktadır. Tüm bu hazırlıklar yapıldıktan sonra girişimciye anahtar teslimi yapılır.

Pizza Pizza Ne Kadar Kazandırır?

Her bölgenin kitlesi ve nüfusu farklı olduğundan dolayı pizza pizza kar marjı oranları da her bölgede değişkenlik göstermektedir. Ayrıca bu kar marjının yükselmesinde ya da düşmesinde girişimcinin sıkı çalışması ve başarılı olması da büyük etken olmaktadır. İyi bir girişimci ne kadar iyi bir reklam süreci izleyip müşteri ilişkiler sağlar ise kar marjı da o oranda yükselebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here