Pizza Tomato Bayilik Franchise Bilgileri

99 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde kurulmuştur. Pizza Tomato markası, ilk şubesini Muğla’da açarak serüvenine başlamıştır. Sürekli gelişimini sürdürerek kurumsallaşmıştır. 65’ten fazla şubesi ile 25 ilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Hedefleri 200 şubeye ulaşarak global bir marka haline gelmektir. Başarılı kadroları ile sürekli daha iyi olma gayretiyle ilerlemektedir.

Pizza Tomato bayisi olmanız için sebepler..

Günlük taze ürünleri ve sürekli kendini yenileyen alt yapısı ile bir adım öne çıkmaktadır. 99 yılından bu yana edindikleri deneyim ve tecrübeler sonucunda, günün her saati kazanç sağlama politikası gütmektedir. Teknolojiyi en verimli halde kullanarak, sosyal medya mecralarında sürekli boy göstermektedir. Online sipariş sistemi ile satış ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Bayilik şartları..

Öncelikle finansal konuda elverişli olan her birey bayilik için başvurabilmektedir. Yatırımcı, zamanının çoğunda Pizza Tomato şubesinin başında olmalıdır. Verilecek eğitimlerde başarılı olmalıdır. Sizden istedikleri basit şartları yerine getirdikten sonra, bayilik açmak için hiç bir engeliniz bulunmamaktadır.

Pizza Tomato Franchise Bedeli..

Anahtar teslim, dükkan ve isim hakkı bedeli dahil 190 ila 230 bin lira arasında bayilik sahibi olabilirsiniz. Her bayilikte olduğu gibi, tutacağınız dükkanın m2 bazında büyüklüğüne göre fiyat düşüş veya artış gösterebilir.

Bayilik anlaşma süresi..

Bayilik anlaşma süresi 5 yıl olarak imzalanır.

Ayrıntılı bilgi için tel no; 0 232 365 26 27

[ilgiliicerik icerik_id=”2660″]

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here