Pürsu Su Bayiliği ve Şartları

Sayısız iş modeli ve firma ile ekonomi dünyası hareketli anlar geçiriyor. Bu hareketliliğe katkı sağlayan sektörlerden biride sudur. Su firmaları ve fabrikaları bir hayli fazla olmasına rağmen sektörde her zaman açık vardır. Firmalar her ne kadar rekabet içinde olsa da nihayetinde belirli bir seviyeye ulaşmışlardır. Su bayiliği veren firmalar ile küçük çapta girişimcilik yapmak isteyenler, iyi bir fırsat yakalamış oldular. Girişimcilere bu fırsatı tanıyan bir büyük firmada Pürsu olmuştur. Pürsu su bayilik vererek şubelerinin sayısını artırmanın yanında, istihdamın artmasına da katkıda bulunmaktadır. Bayilik veren su firmaları ile hazır olarak size gelen su ürünlerini satarak kazanç elde edebilirsiniz.

Pürsu

2011 yılından itibaren Pürsu adı ile damacana ve diğer su ürünlerinin satışını yapan bu firma ile bayilik almanız mümkün. 31 ilde hizmetlerine devam eden Pürsu, yaklaşık 550 bayi ile gücüne güç katmış durumda. Uludağ, Nazili ve Sapanca olmak üzere 3 farklı kaynaktan çıkan suyu milyonlarla buluşturmayı başaran Pürsu bayiliği ile sizde iş ortaklığında bulunabilirsiniz. Güçlü bir dağıtım ağına sahip olan Pürsu, sektörde yeni sayılmasına rağmen kendini kanıtlamayı başarmıştır. Kısa sürede gücüne güç katan bu firma ile bayilik anlaşması yaparak sizde kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Pürsu Su bayiliği Şartları ve Başvuru

Ülkemizde doğal su kaynaklarının fazla olması su sektörünü ön plana çıkarmıştır. Bayilik vererek ününü yaymak ve girişimcilere umut olmak isteyen birçok su firması bulunmaktadır. Bu firmalardan biri olan Pürsu ile bayilik alıp yeni bir işe atılmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey Pürsu’nun sitesine girerek sizden istenilen gerekli bilgileri bayilik başvuru formu ile firmaya iletmenizdir. Firma en yakın zamanda size dönecektir. Bayilik maliyeti firmalarda farklılık göstermektedir. Firmanın sitesinde telefon numarası ve tüm iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Pürsu bayilik şartları ve gerekli kriterleri firma ile telefonda görüşerek iş kurmada ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Bu sektöre girmek istiyorsanız su bayiliği alarak saygın bir firma ile çalışmak karınızı artıracağı gibi riskleri de en aza indirecektir.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here