RE/MAX Bayiliği Şartları Neler?

1973 yılında kurulan RE/MAX günümüzde dünyada en fazla gayrimenkul alım satımı gerçekleştiren markadır. Türkiye’de “Tek Şirketler Grubu” bünyesinde faaliyetlerini sürdüren RE/MAX toplamda 97 ülkede 6000 den fazla franchise ofisi ve 10 bine yakın gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır. Türkiye’nin yanında Kıbrısta da ofisi bulunan RE/MAX modern ve yaygın ofis ağı ile profesyonel anlamda gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermektedir. Ülkemizde faaliyetlerine 97 yılından beri devam eden RE/MAX emlakçılık konusunda yeni iş kurmak isteyen yatırımcılarına muhteşem fırsatlar sunuyor.

Gayrimenkul sektörü ülkemizde uzun yıllardır en gözde yatırım aracı olarak düşünülmektedir. Gayrimenkul alımı satımı konusunda yaşanan mağduriyetler alışveriş yapacak olan kişileri profesyonel hizmet sunan ve bilindik markalardan alışveriş yapmaya yöneltmektedir.

RE/MAX Örnek Ofis

RE/MAX BAYİLİĞİ AÇMANIN AVANTAJLARI NELER?

Her RE/MAX bayisi bağımsız bir franchise işletmesi olarak hizmet verir. Öncelikle belli prosedürleri olan bir ofis kurarak işe başlarsınız. özel ve teknolojik ofisinizde yine özel eğitim almış profesyonel RE/MAX danışmanları işe başlar. RE/MAX bayilerinin kendilerine özel internet siteleri ve portföyleri vardır. Her RE/MAX bayisinin kendi bölgesi vardır.

RE/MAX BAYİLİĞİ AÇARAK;

Düzenli olarak birçok kurs ve seminere katılarak sektörde uzmanlaşacaksınız.

Franchising aşamansında danışmanlık desteği almış olacaksınız.

Ulusal kongreler vasıtasıyla sektörün önde gelenleriyle tanışarak know how ve bilgi desteği alacaksınız.

Büyük ve potansiyeli yüksek bir müşteri veri tabanına sahip olacaksınız.

RE/MAX BAYİLİĞİ AÇMAK İÇİN ŞARTLAR NELER?

RE/MAX franchising için 13.000 ile 29.000 dolar arası bir yatırım bütçenizin olması gerekiyor. Markanın Türkiye’de halihazırda 200 civarında bayisi bulunmakta ve 2018 yılında hedef olarak bu sayıya 50 yeni franchise eklemeyi planlamaktadır. RE/MAX bayiliği açarak periyodik olarak proje eğitimi, pazarlama eğitimi, ve personel eğitimi alacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here