Robert’s Coffee Bayiliği ve Şartları

Robert’s Coffee, kökeni 1800’lü yıllara dayanan kahve çekirdeklerinin gurmesi olarak adlandırılan Robert Paulig tarafından Helsinki’de kurulmuş bir kahve şirketidir. Dünyanın birçok ülkesinde oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip bu şirket, yılların verdiği tecrübe ve yeni kahve konseptini birleştirerek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Nitekim de bu ilkesine uyarak uzun yıllardır hiçbir şekilde çizgisini bozamayıp, etkin üretimini artırmış ve zamanla güçlenerek bugünlere kadar ulaşmıştır.

Kendi kahve kavurma tesisine de sahip olan Robert’s Coffee dünyanın sayılı kahve şirketi zincirlerinden biridir. Robert’s Coffee’nin Türkiye’de de mağazaları bulunmaktadır. Özellikle kahve kavurmasını Türklerden öğrendiklerini açık bir dille ifade eden Robert’s ailesi, Türkiye’de daha çok mağaza açmayı hedeflemektedir. Harmanlanmış kahveler, espresso, aromalı kahve çeşitleri, çay çeşitleri ve kafein içermeyen kahveleri ile birçok zevke hitap edebilen Robert’s Coffee mağazaları gün geçtikçe daha da çok ilgi görmektedir. Sizler de bu ailenin bir üyesi olmak istiyorsanız Robert’s Coffee bayiliği alarak ilk adımı atabilirsiniz.

Robert’s Coffee Bayilik Şartları

Öncelikle, Robert’s Coffee bayiliği alabilmeniz için belirli bir finansal yatırım kapasitesine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü bu köklü ailenin bir ferdi olmak için belirli bir düzeyin üzerisinde bulunmanız gerekiyor. Bayilik için belirlenecek olan lokasyon da gene Robert’s Coffee tarafından belirlenmek durumundadır. Bu lokasyonun konsepti ve dizaynı ise Robert Coffee yetkilileri tarafından belirlenecek ve dekorasyon aşamalarının her birinde yetkililerin fikirleri alınacaktır. Bu konsept ve dizaynlar da Robert’s Coffee tarafından seçilen mimarlarca projelendirilecektir. Personeller ve işletmeci için sağlanacak olan eğitimler Robert’s Coffee tarafından verilecektir. Böylelik konsepte uygun çalışma ortamı ve bu ortamın ambiansının nasıl olması gerektiği hakkında detaylı bilgi sağlanmış olup, bu bilgiler ışığında marka kalitesini bayiliğe daha iyi yansıtma başarısı da sağlanmış olacaktır. Görmüş olduğunuz gibi Robert’s Coffee bayilik şartları, hem bir gereksinim hem de bir destek niteliği taşımaktadır.

Robert’s Coffee Bayilik Başvurusu

Yukarıda sizlere aktarmış olduğumuz bilgiler ışığında Robert’s Coffee bayiliği açmak için gereken tüm şartları yerine getirebilecek durumdaysanız, Robert’s Coffee bayiliği başvurusu yapmanız için önünüzde hiçbir engel bulunmuyor demektir. Başvuru formuna ulaşmak için info@robertscoffee.com.tr adresine tıklamanız yeterli olacaktır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here