Rodrigo Giyim Bayiliği Nasıl Alınır?

Rodrigo Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.’ne ait olan ve zaman zaman herkesin uğrak noktası haline gelen Rodrigo Giyim pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. 1993 yılında Türkiye’de kurulan ve faaliyetlerine hala düzenli bir şekilde devam eden giyim firmasının merkeze ait 7, toplamda 300 şubesi bulunmaktadır. Son bir yılda 4 şube açılmıştır ve bu yıl daha fazlası hedef haline getirilmiştir. Yatırımcılar sayesinde gittikçe büyüyen bu firmanın bayiliğini almak istiyorsanız doğru bir karar verdiniz. Çünkü genelde cafe tarzı yerlerde yatırımın geri dönüşü 18- 24 ay arası olmaktadır. Rodrigo Giyim bayiliğinde ise böyle bir süre zarfı verilmez.

Rodrigo Giyim Bayiliği Alma Detaylı Anlatım

Bayiliği aldıktan sonra hemen iş yapmaya başlarsınız. Yatırımcı kısa süre içerisinde işlerin başında kalarak kâr elde etmeye başlar. Açılışı yaptıktan sonra bir ay içerisinde düzeni sağlamış ve ürünlerin satışını yapıyor olarak nitelendirilir. Giyim sektörü her zaman iş yapar. Hiç risk almanıza, daha fazla araştırmanıza gerek yoktur. Rodrigo Giyim erkek giyim üzerine çalışmaktadır. Erkek jean pantolon, ayakkabı, parfüm ve aksesuar ürünleri sunmaktadır. Her sezon yeni ürünlerin gelmesi ve modaya bağlı kalması da en güzel özelliklerinden bir tanesidir.

Rodrigo Giyim kalite standartlarının dışına çıkmaz ve ürünler uygun fiyattadır. İnternet üzerinden de satış yapmaktadır. Bu kadar cazip imkanlara sahip olması da müşterilerin kendisini seçmesindeki bir numaralı etken olmuştur. Geniş bir müşteri yelpazesi vardır ve her kesime hitap etmektedir. Eğer Rodrigo bayiliği almak istiyorsanız başvuru için bazı evraklar gereklidir. Bayiliğin ticari sicil gazetesi, bayii yetkilisinin imza sirküleri, bayiinin satış mağazasının tapusu veya kira sözleşmesi fotokopisi, bayiinin vergi levhası fotokopisi, faaliyet belgesi, oda sicil kaydı, gerçek kişi bayiinin ikametgah ilmuhaberi ve nüfus cüzdan sureti, teminat mektubu ve ya gayrimenkul ipotek belgesi ve bayiinin çalıştığı banka bilgileri mutlaka başvurudan sonra teslim edilmelidir.

Bayiilik başvurusunda bulunmak istiyorsanız Rodrigo’nun resmi web sitesi üzerinden form doldurabilirsiniz. bayi@rodrigo.com.tr adresinden ya da 0 (212) 875 07 41 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Size en yakın süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Eğer aranılan şartlar sizde varsa, kısa süre içerisinde bayilik verilecektir. Aynı zamanda girişimci eğitim ve ortak reklam desteği de almaktadır. Firma her türlü yardımı sağlayacaktır.

Son zamanlarda Rodrigo bayiliği için başvuranların sayısı da artmıştır. Eğer siz de başvuru yaptıysanız ve sonuç bekliyorsanız firma ile ilgili bir kaç bilgi daha verelim. Mağazayı açtıktan sonra belli şartlara uyum sağlamak zorundasınız. Bunlardan en önemlisi bütün ürünleri firmadan almak ve başka markanın satışını yapmamaktır. Yoksa bayiilik elinizden alınacak ve bir daha marka adına herhangi bir işlem yapamayacaksınız. Lütfen web sitesi üzerindeki şartların tümünü okuduktan sonra, kesin olarak istiyorsanız bayiliği alın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here