Saka Su Bayiliği ve Şartları

İnsanın yaşam kaynağı olan su günümüz piyasasında gün geçtikçe büyüyerek büyük markaların oluşmasını sağlamakta. Son dönemlerin en kârlı girişimcilikleri arasında yer alan su bayilikleri sayesinde çok sayıda insan iyi gelirler elde etmektedirler. Su bayiliği almanız için uzman veya çok önemli bir belgeye sahip olmanız gerekmiyor. Bunların yanı sıra okulunu okumaya ve bunun hakkında eğitim almanıza da gerek yok. Gayet kolay ve iyi bir kazanç geliri sağlayan su bayiliği ile sizlerde iyi bir yatırım yaparak ileriye dönük yaşantınızı garantiye alabilirsiniz. Bu konumuzda sizlere Saka su bayiliği hakkında ve bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgiler sunacağız. Az evvelde bahsettiğimiz üzere firma sizden bir diploma veya eğitiminiz ile ilgili prosedürler sunmuyor. Fakat firmanın ön gördüğü ve her bayisi olmak isteyen girişimcilerden meslek odaları, belediye ve SGK gibi resmi devlet kurumlarından alınması gerekilen evrakları temin etmelerini şart koşuyor.

Yukarıda yer alan ilgili belgelerin sağlanması halinde Saka su bayilik şartlarını yerine getirmiş olduğunuzdan ötürü geriye sadece su bayili istasyonunuzu kurmanız kalıyor. Ülkemiz çapında Saka benzeri birçok önemli su markası bulunmakta, bu nedenle Saka su birçok markaya göre daha kaliteli ve hizmet kapsamında birçok markaya göre daha istikrarlı bir çalışma sergilediğinden ötürü sürekli tercih edilen su bayilikleri arasında yer alıyor.

Saka Su Bayilik Şartları

Firmaya ait katı şartnameler bulunmamakla birlikte hemen her su bayiliği veren markanın şartları gibi yatırımcılardan bir takım şartları yerine getirmesini istemektedir. Bu şartlar arasında ilk sırada bulunduğunuz il veya ilçedeki dağıtım alanının elverişli olması. Daha önemlisi bu dağıtım merkezinin altyapısı iyi bir dereceye sahip olması gerekmektedir. Dağıtım üzerine kriteri göz önünde mutlaka barındırın. Firma en çok bu etken üzerinde duruyor. Bunun yanı sıra önemli şartlar arasında mutlaka bir adet dağıtım aracınızın olması üzerinedir. Öte yandan telefon, bilgisayar, fax vb ofis malzemelerinizin de olması gerekmektedir. Şartlar içerisinde bünyenizde çalıştıracağınız personellerin eğitimi de yer alıyor. Saka, marka prestijine öyle önem veriyor ki, personellerin kıyafetlerinden tutun tabela tasarımına kadar kusursuz bir bayi olmanızı diliyor. Marka bayilerine eczane, fabrika ve işyerleri gibi önemli işletmelere su alımlarının teşvik edilmesi için su sebirlerinin dağıtımını gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır.

Saka Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı boylara sahip olan Saka su ürünlerine ilaveten dilerseniz 19 litrelik damacana üretimlerini de bayiliğiniz içerisine ekleyebilirsiniz. Saka su bayiliği başvurusu için 3 farklı kanal üzerinden talebinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. İlk olarak Saka markasına ait resmi web site üzerinde yer alan ön başvuru formunu doldurarak bayilik için ilk adımınızı atabilirsiniz. Online başvuru için “buraya” tıklayarak bayilik işleminizi başlatabilirsiniz. Öte yandan internet sitesinde yer alan iletişim sayfasındaki adres bilgilerinden de kendilerine rahatlıkla ulaşarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Son olarak 444 72 52 numaralı Saka markasına ait müşteri hattını arayarak da başvuru yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here