Sampi Bayiliği Alma Şartları

1989 tarihinde Ankara’dan yola çıkarak Samsun’un meşhur pidesini daha lezzetli bir kurumsal ortamda sunan Sampi; Samsun pidesini dünyanın her tarafına duyurmak için çalışmaktadır. Profesyonel yapısı,  kurumsal kimliği ve 27 yıllık tecrübesiyle Türk lezzetinde yer edinen meşhur Samsun pidesini Orta doğu, Avrupa ve diğer tüm kıtalara da bayilik vererek hizmet potansiyelini artırmaktadır. Sampi pidenin kalitesi sebzenin ve etin en tazesini kullanmasıyla ortaya çıkmaktadır. Pide’ de kullanılan et düşük yağ içeren %100 dana etinden yapılmaktadır.

Sampi Bayiliği İçin Nasıl Başvuru Yapabilirim?   

Bu lezzeti ve kaliteli gıda ürününün satıcı olmak ve ismin dünyaya tanıtan bu markanın altında hizmet vermek istiyorsanız kolay bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Sampi bayiliği başvurusu için öncelikle; web adresine girerek sayfanın üst tarafında yer alan franchise menüsüne tıklamanız gerekiyor. Burada karşınıza çıkan başvuru formunda; kısa kimlik bilgileriniz, yaptığınız iş, irtibat telefon ve adresiniz, iletmek istediğiniz bir not, nerede bayilik açmak istediğinizi içeren boşluklar yer almaktadır. Buraları doldurarak başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Bayi Adayından Beklenilen Nedir?

Bayi adayı yöneticinin işine sahip çıkması, devamlı işinin başında olması, bireysel çaba sarf etmesi istenir. Hizmetlerinizi markanın uygun gördüğü politikalar doğrultusunda vermeniz gerekiyor. Hijyen ve kaliteden ödün vermeden müşterileri memnun etmeniz gerekir.

Bayi Adaylığı Süreci Ve Sözleşme İmzalanması

Öncelikle sitede yer alan başvuru formunu doldurarak talepte bulunmanız gerekiyor. Başvuru değerlendirilip onaylandıktan sonra bayi adayı ile karşılıklı ayrıntılı olarak görüşme gerçekleştirilir. Daha sonra marka ekibi ile yer seçimi konusunda çalışmalar başlatılır. Mekân belirlendikten sonra planlama çalışmalarına başlanır. Sözleşme aşamasında evraklar tamamlanarak 5 yıllık bayilik sözleşmesi yapılır. Mimari proje için istenilen ödenek: Mekânın büyüklüğüne göre 200 bin ile 300 bin TL arasında değişmektedir. Yerin tamamlanma süreci; 1,5-2 ay kadar sürebilmektedir. Ulusal reklamların yapılması aşamasında şube açılmadan önce gerekli tanıtım dokümanları bastırılarak açılışa hazır hale getirilir. Destek olma noktasında; uzman ekip tarafından sampi bayi yöneticisi ve personeline eğitim verilmektedir. Zaman zaman yıl içinde firma tarafından kampanya, reklam ve hizmetler hakkında da eğitimler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here