Samsung Beyaz Eşya Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Beyaz eşya sektöründe öncü bir firma olan Samsung, bayilik alımlarına çok önem vermektedir. Ayrıca birçok beyaz eşya firmasına da televizyon panelleri ve küçük ev aletleri parça temini yönünden hizmet veren şirket son teknoloji uyumlu donanımları, profesyonel ekibi ve samimi müşteri ilişkileriyle sizi tercih edilme noktasında bir adım daha yaklaştırıyor. Türkiye’de en fazla tercih edilen markalardan biri olan Samsung aynı zamanda mobil ürün ve aksesuarlar yönünden de Türkiye’ye olduğu gibi dünyanın birçok bölgesine hizmetini yaymaktadır.

Neden Samsung Ürün Tercih Etmeliyim?

Aldığınız ürün eğer elektronik ise mutlaka kaliteli marka bir ürün tercih etmelisiniz. Burada markayı vurgulamaktan kasıt; ürününün arkasında duran herhangi bir problem durumunda sizi mağdur etmeyen bir yapıya sahip olmasıdır. Bulunduğunuz bölgede bir samsung satıcısı bulunuyorsa muhakkak Samsung yetkili servisi de bulunmaktadır. Bu yetkili servisler sizin sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunmak için hizmet vermektedir. Televizyon, telefon ve bilgisayar sizin her şeyinizdir. Bu sanal dünyada hayatınızın büyük bir zamanını bu ürünler doldurmaktadır. Burada şunu söylemekte fayda var; elektronik cihazlar çok radyasyon yaydığı için kontrollü kullanılmasında fayda vardır. Özellikle küçük çocukların ve bebeklerin olduğu bir ortamda bu duyarlılığa önem vermek gerekir.

Samsung ürünlerde zevkinize göre tercih edeceğiniz makineler sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Özellikle erkeklerin maç keyfini doya doya yaşadığı televizyonlarda, Samsung çağ atlatacak bir teknolojiyle üretim yapmaktadır.

Samsung Beyaz Eşya Bayiliği Almak!

Teknolojiye öncülük eden firmadan bayilik almayı düşünenler son derece doğru karar vermektedirler. Her ne kadar beyaz sektöründen genel olarak ürünlerin kar marjı mobilya sektörüne göre düşük olsa da yerinde ağır duran ve büyük bir tüketici kitlesine sahip olan Samsung bu konuda sınıfının birincisi durumundadır. Satış sirkülasyonunun hızlı olması ve büyük bir kitleye hitap etmesi ile kısa zamanda güzel karlar elde edebilirsiniz. Ayrıca Samsung gibi büyük kurumsal beyaz eşya firmaları bayilerini her zaman korumakta ve yıl içinde belli limitlerin üstüne gelindiği zaman veya belli kampanyalar yapıldığı zaman bayilerine birçok hediye ve avantajlar bakımından fırsatlar sunmaktadır.

Samsung Beyaz Eşya Bayiliği Almanın Şartları Nelerdir?

Dünyanın her bölgesinde kesintisiz hizmet veren bu dünya devinden bayilik almak için Samsung ile iletişime geçmeniz, gerekli belge ve şartları oluşturarak başvuru yapmanız yeterlidir. Bir çok sektöre göre kurumsal ve büyük bir firmayla anlaşma yapacağınızda dolayı başta ağır gibi gelse de size yukarılara taşıyacak şartlar istenmektedir. Bunlar: Mağaza büyüklüğü ve yapısına göre değişmekle birlikte istenilen yatırım ödemesi; 2 milyon ile 4 milyon TL aralığında.  Mağazanın tercih edileceği kullanım alanı ortalama olarak 600 m2 olmalıdır. Bayilik almak isteyen gerçek veya tüzel kişi teminat göstermek durumundadır. Bulunan bölgede şube varsa farklı biri aynı yerde şube açamamaktadır. Beyaz bayiliği başvurusunda bulunan adayların yetkili servis hizmeti vermesi de istenilebilir veya bir başka aday sadece yetkili servis için başvuruda bulunabilir. Açtığınız mağazada mutlaka yeterli sayıda eleman bulunması şarttır. Girişimci ve dinamik bir ruha sahip ekip ile yönetilmesi tavsiye edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here