Sansiro Parfüm Bayiliği ve Şartları

Parfüm ve güzel kokular tüm insanların kişisel olarak kullandığı ürünlerdir. Güzel ve farklı kokularla, kadınlar ve erkekler kendilerine bir tarz yaratmak isterler. Dünyanın her yerinde alıcısı olan bu sektör ile iyi bir iş hayatına atılabilirsiniz. Ülkemizde de başta kadınlar olmak üzere parfüm ve kokular vazgeçilmez bir tüketim ürünü olarak dikkat çekmektedir. Yeni bir iş kurmak için girişimlerde bulunan ve karlı iş modelleri arayanlar için parfüm sektörü ön sıralarda bulunur. Bayilik veren parfüm firmaları ile iş hayatına atılmak daha kolay. Sansiro Parfüm firması da bayilik vererek adını her yerde duyurmak istiyor.

Sansiro Parfüm

Bursa’da faaliyet gösteren Sansiro Parfüm, 1998 yılında kurulmuştur. Parfüm ve kozmetik ürünlerini bir arada sunan bu firma ile çalışmak sizler için bir avantaj olabilir. Ürünlerinin sadece yurt içinde bayilik vererek pazarlamakla kalmıyor, yurtdışına da ürün ihracatında bulunuyorlar. Kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve parfüm olmak üzere birçok ürünü müşterilerine sunan Sansiro Parfüm ile bayilik anlaşması yaparak sizde kazanabilirsiniz. Sansiro açık parfüm bayiliği veren bir firma olarak girişimcilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sansiro Parfüm Bayiliği ile sizde girişimlerinize başlayabilirsiniz.

Sansiro Parfüm Bayilik Şartları ve Başvurusu

Sansiro Parfüm, her firma gibi bayilik için bazı kriterleri girişimcilerden bekler. Firmaların aradığı şartlar farklılık gösterebilir. Kimi firma isim hakkı için ücret talep etmezken, kimi firma ise bu unsurlar için pay isteyebilir. Genelde parfüm firmaları bayilik alanlara ürün desteği, ambalaj ve paketler, testırlar ve buna benzer desteklerde bulunurlar. Sansiro Parfüm Bayiliği ve Şartları için firma ile görüşüp bilgi almanız daha doğru olacaktır. Başvuru için firmanın sitesinde bulunan bayilik(franchise) başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ayrıca yine site üzerinden firmanın tüm iletişim bilgilerine ulaşmanız mümkün. Başvurunuzun ardından en kısa sürede firma sizle iletişime geçecektir. Bayilik için tüm şartları size bildirecektir. Bu doğrultuda size uygun bir iş olup olmadığına karar vererek bayilik alabilirsiniz. Bu tarz büyük firmalarla çalışmak riskleri en aza indirir ve maksimum kar oranını sizlere sunar.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here