Sbarro Pizza Bayiliği ve Şartları

İyi bir iş üzerine yatırım yapmak isteyen girişimciler artık alışılmış iş sektörleri üzerine rağbet göstermemektedir. Daha çok özelliklede günümüz gençlerinin yoğunlaştığı sektörler üzerine yoğunlaşan girişimciler, pizza ve benzeri bir iş üzerine yatırım yapmayı ön görüyor. Son zamanlarda sektör kategorisinde yükselişe geçen pizza işyerlerinde farklı markalar adı altında oluşuyor. Bunlardan biri de yıllardır kaliteli işleyişi ve marka bilinirliği ile tanınan Sbarro Pizza olmaktadır. Sbarro, girişimciler için bayilik hizmetleri vererek lezzetli ve çok çeşitli menüsü sayesinde insanlara pizza kapsamında çok daha farklı bir tat sunuyor. Her türlü kesime hitap etme hizmetinde bulunan Sbarro birbirinden harika tatlarıyla Türkiye’deki hemen her ilde faaliyetlerini başarılı bir şekilde bayilikleriyle gösteriyor. Pizza’nın yanı sıra makarna, tatlılar, salata ve daha birçok farklı fast food çeşit menüsüyle birbirinden lezzetli yemekler sunuyor.

Sbarro Pizza Bayiliği Hakkında Bilgi

Sizlerde kazanç sağlayacak bir yatırım yapmak istiyorsanız TAB Gıda’ya bağlı olan Sbarro Pizza’dan bayilik alarak hem kendi işyerinizin patronu, hem de bu markanın bir parçası olabilirsiniz. Pizza ve makarna severlerin en çok tercih ettiği marka olan Sbarro Pizza, bir İtalyan markasıdır. Franchising olmak için öncelikle TAB Gıda tarafından bir süre eğitime tabii tutulmak zorundasınız. İlk adım kapsamını sağlayan eğitim sürecinin sonunda başarılı bir performans gösterirseniz TAB Gıda tarafından işletmeci olmaya hak kazanarak Sbarro bayiliği için önemli bir adımı geçmiş olacaksınız. Akabinde restoranı açmak için TAB size en son aşamaya kadar yardımcı olarak tüm desteklerini vermeye devam ediyor. Lojistik, pazarlama, personel seçme ve konumlandırma, kalite kontrol, eğitim ve satış ile ilgili tüm alanlarda desteğini sürdürmeye devam ediyor.

Sbarro Pizza Bayiliği Şartları Nelerdir?

Hemen yukarıda yer alan adımsal olarak ilk izlenimler dışında markanın diğer şartlarını da yerine getirmeniz gerekiyor. Sbarro Pizza’ya bağlı bir franchising olmak için 250 bin dolar + KDV maliyetini sağlamalısınız. Sbarro Pizza’ya yatırım bedelinin minimum miktarı bu rakama dayalı olmaktadır ve bunun yanında net ciro üzerinden ise %13 kadar royalt almakta. Bu önemli şartı da yerine getirirseniz Sbarro Pizza markası adı altında 10 yıl süre ile franchising hizmeti verebilir ve kazançlı bir sektöre adım atabilirsiniz. Yer seçimi için Sbarro bir takım şartlar koşmaktadır. Marka sizden konum olarak seçeceğiniz işletme mekanının kalabalık yani okul, AVM, yayaların yoğun olduğu bölgeler ve benzeri yerleri tercih etmenizi isteyecektir. Mekanın giriş katında yer alması ve mekanın en az 120 metrekare ve üzeri olmasına dikkat etmelisiniz. AVM için ise farklı ebatlarda istenilebilir, ayrıca depo olarak da en az 100 metrekare yer edinmeniz gerekecektir. Tüm bu istekleri ve kriterleri yerine getirdikten sonra Sbarro Pizza’dan franchising almak için hiçbir engeliniz kalmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here