Serpauto Oto Yedek Parça Bayiliği

Bu konumuzda sizlere otomotiv sektörüne dayalı iş kurmak isteyen girişimciler için Serpauto firmasının yatırımcılara sunmuş olduğu bayilik hizmetleriyle alakalı bilgiler sunacağız. İnsanlar otomobil üzerine tercihlerini tabi ki en iyi performansı sunan araçlar üzerine yapmaktadır. Fakat olası durumlar nezdinde marka bilinirliği her ne kadar iyi olursa olsun o otomobil markasına ait parçaların bir süre sonra veya aniden oluşan nedenlerden ötürü arızalanma veya parça değişim zorunluluğu yaşanabilmekte. Bundan dolayı birçok firma tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomobil sahibi kişilerin yedek parça sıkıntısı çekmemek adına gerek yerli, gerek ithal, gerek ise orijinal yedek parça arayışlarına kulak vererek ülkemizde hizmetlerini sunmaktadırlar. Bunun için birçok girişimci yedek parça ve ekspertiz adı verilen hizmet ile ilişkili olarak bayilikler veren firmalarla anlaşmaktadırlar.

Serpauto bu ihtiyaçlar nezdinde yer alan Türkiye ve diğer birçok Avrupa ülkesine franshise bayilikleri vererek insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanın arzusunda olmakta. Kârlı bir iş üzerine yatırım yapmak isteyen yatırıcımlar ise girişimcilik serüvenlerine otomobil alanı üzerine başlamayı veya girişimcilik ağına yeni farklı bir kategori katmak adına bu yolu tercih etmektedir. Birçok alternatif hizmetinde yer aldığı Serpauto sayesinde alacağınız bayilik size bir marka değeri kazandıracaktır. Elde edeceğiniz firmanın bayilik ismi ile daha kaliteli ve daha güvenilir bir profil çizeceğinizden tüm otomobil yedek parça ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz gibi, oto eksperlik işini de Avrupa standartları ve normale dayalı iki farlı hizmet çerçevesinde verebilirsiniz.

Serpauto Bayiliğini Neden Almalıyım?

Bayilik üzerine yatırım yapmak isteyen ve kendi iş yerini kurmayı hedefleyen girişimciler adımlarını doğru atmak adına neden bu firmanın bayiliğini almalıyım diye analizler yapmaktadırlar. Her ne kadar süre kaybı olarak görülse de aslında bu yaklaşım oldukça faydalı olmaktadır. Zira büyük bir marka olmasına rağmen siz bu markayı ilk defa duyuyorsanız araştırmalar yapmak ve insanların ne denli bir potansiyellik gösterdiğini saptamak adına elbette ki bu tür yaklaşımlarda bulunmanız şart. Serpauto firmasının seçilme amacı elbette ki mekanik ve elektronik konusundaki üstün başarısından kaynaklanıyor. Bu alanda göstermiş olduğu 75 yıllık tecrübe sayesinde bayisi olan kişilerinde faydasına olmaktadır. Tecrübe ve becerisini sürekli ihtişam içerisinde tutan firma, ülkemizdeki ilk otomotive dayalı test makinalarını tasarlayarak üretimlerini gerçekleştirmiştir. Bu başarı sayesinde hem Türkiye hem de Avrupa’da büyük bir sükse yaratan firma günümüzde ülkemizde dahil olmak üzere bu başarıyı bayilikleri ile tüm dünya ile paylaşıyor.

Serpauto Bayilik Şartları ve Başvuru Kanalları

Türkiye başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine de bayilikler veren firma bayilik bedeli olarak minimum 150 bin TL’lik sermaye bedelini girişimcilere ilk etapta şart koşuyor. Hem yedek parça hem de eksperlik servisi olan Serpauto bu kapsamda dünyanın en çok kazanan ve kazandıran firmalarından biri olarak bu sermaye bedelini şart koşuyor. Bunun haricinde bölgesel konum olarak ve ebat olarak markaya yakışır bir servis yapıtı da firmanın istediği diğer şartlar arasında yer almakta. Pek bir şart koşmayan Serpauto öncelikli olarak sermaye miktarının yeterli olduğuna bakmaktadır.

Başvuru Kanalları;

Tel: 0(362) 270 51 92
GSM: 0(549) 240 77 55
Fax: 0(362) 270 51 93
Adres: Kirazlık mahallesi 1504. Sokak No: 50 Tekkeköy / Samsun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here