Siemens Beyaz Eşya Bayiliği Ve Şartları

Siemens, 1992 yılından beri faaliyet gösteren, lider firmalarından biridir. Mobilya ve beyaz eşya sektöründe gün geçtikçe hizmetlerini çeşitlendiren bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Mobilya olarak yerli ve italyan mutfak dolabı, banyo dolabı, ray dolap (sürgü dolap), LCD üniteleri, yatak odası, çocuk mobilyası olarak hizmet vermektedir. Bunun yanında komple anahtar teslim ev dekorasyonu (ev tadilatı) hizmeti de Siemens’in verdiği hizmetler arasındadır. Bu yüzden gerçek girişim fırsatlarını kovalayan, karlı yatırımlar yapmak isteyen girişimciler için önemli bir seçenek olarak görülmektedir. Bayilik koşulları çok da zor olmayan dev marka, hem beyaz eşya, hem de mobilya sektörlerinde faaliyet göstermekte ve birçok alt marka ile ortak çalışmaktadır. Çalıştıkları alt markalardan bazıları General Electric, Franke, Smeg, Ariston, Westinghouse, Daikin Klima, Amana ve Buderus gibi önemli markalardır. Siemens mobilya sektöründe de farklı politikalar izlemektedir. En ucuz fiyat ya da uygun fiyatlı mobilya gibi bir garanti vermiyor. Kaliteyi, farklı ürün çeşitliliği ile birleştirerek, en iyi malzemeleri kullanan ve en iyi işçiliği sergileyen, butik tarzda ürünler üreterek hizmet vermektedir Ancak beyaz eşya sektöründe en iyi ve uygun fiyatları belli kalite standartlarında vermeyi garanti ediyor. Bu da müşteri memnuniyetini beraberinde getirmektedir. Bu kadar büyük ve güçlü bir markanın bayilik yani franchise hizmeti vardır. Bu durum girişimcileri sevindirmekte, iştahlarını kabartmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Eğer siz de girişimci olarak Siemens Servisi açmak istiyorsanız, gerekli başvuruları yapmanız gerekmektedir. Eğer bayilik açmak gibi bir niyetiniz varsa önünüze üç tane seçenek sunulmaktadır. Bunlardan ilki, Siemens Mağaza Bayiliği almaktır. İkincisi, Siemens Ankastre yani Mutfak Bayiliği almak, son olarak da üçüncüsü, Siemens solo ve ankastre bayiliğidir. Kendi ekonomik durumunuza, bayilik kar marjına, işletmenizin özelliğine, sermayenize göre kendinize en uygun seçeneği belirleyerek seçebilir uygun bayiliği  alabilirsiniz. Bayilik için, Siemens Bayilik Formu’nu doldurarak bilgi almanız gerekir.

Nasıl Başvurulur?

Siemens ile direkt iletişim halinde olarak, önce başvuru formunu doldurmalı, bayilik fiyatlarını öğrendikten sonra size en uygun fiyatlı bayilik tipini seçmeli ve daha sonra telefon, mail gibi iletişim araçları ile bayilik talebinizi bildirmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here