Simitçi Dünyası Bayilik Bilgileri

Simit ülkemizin yeme içme kültürünün önemli bir sembolüdür. Son yıllarda simit kültürü de kendini gelişen dünyanın gereksinimlerine uygun olarak “simit cafe” olarak modernize etti. Simit kültürünü simit cafe kültürü olarak sunan belli başlı markalar mevcut. Sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde 100 den fazla şubeye sahip “Simitçi Dünyası” 2023 yılında şube sayısını 400 e çıkarmayı hedefliyor. Türk mutfağının sembol yiyeceklerinden olan ve usta eller tarafından hazırlanıp taptaze sıcacık olarak sunulan simidin yanında yine  sabah akşam yiyebileceğiniz tarzda menüsü ile simit dünyası müşterilerine eşsiz lezzetler de sunuyor.

Siz de Simitçi Dünyası franchise sistemine başvurabilir, yurt içinde ve yurt dışında simitçi dünyası şubesi açabilirsiniz.

Simitçi dünyası franchise için yapılacak olan yatırım mağaza boyutu ve mağaza tipine (Fırın Kafe, Mutfak Kafe) göre değişmektedir.

Simitçi dünyası franchise sisteminde aylık ciro üzerinden katılım payı alınmaktadır.

Simitçi dünyası franchise verdiği mağazalarını tamamen şirket tarafından hazırlanarak size Anahtar Teslim şekilde verilmektedir.

Franchise başvurusu yapabilmek için en az 100m2 kapalı alanı olan bir dükkan olması gerekmektedir. Dış mekan için belirli bir büyüklük aranmamakla beraber önü açık olması tercih sebebidir.

Simitçi Dünyası bayilik sözleşmesi 10 yıl geçerli bir sözleşmedir.

Simitçi Dünyası ve bayi tarafından uygun görülen personeller gerekli eğitimlerin ve staj sürecinin sonunda işe alınmaktadır.

Siz de simitçi dünyası franchise sistemine katılmak istiyorsanız ve detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Adres: Sincan 1. OSB Ahi Evran OSB Mahallesi Göktürk Caddesi No: 2 Sincan – ANKARA

Telefon: (312) 257 47 00 – 01 – 02 – 03 – 04

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here