Sini Börek Bayiliği Nasıl Alınır?

Türkiye’nin her yerinde ürünlerini daha fazla müşteriye ulaştırmayı hedef edinen Sini Börek uzun yıllardır hayatımızda yer alıyor. Lezzetli börekleri ve diğer tatları ile evlerin vazgeçilmezi olmaya devam eden Sini Börek yılların tecrübesi ile en güzel börek ve baklavaları sizlere sunmaktan büyük keyif alıyor. Gıda sektörüne 1940 yılında şekercilik ile giriş yapan ve sonrasında inanılmaz bir şekilde büyüme gösteren Sini Börek 1955’de pastaneciliğe ilk adımını atmıştır. Manisa Manolya Pastanesi adı altında hizmet vermeye devam etmiş 1960 senesinde İstanbul’da da yer almaya başlamıştır.

Firma kurucusu Ali Ufuk Yücel, pastacılık ve unlu mamullerde yeni bir çağ başlatmıştır. 1999 yılına kadar İstanbul’un bir çok ilçesinde yer almaktan gurur duymuş ve sonrasında Derya Ataman Koçman ile birlikte Ali Ufuk Yücel Sini Ev Böreği ve Baklava ismi ile başarılı iş hayatına devam etmiştir. Firmanın sloganı yıllar boyunca ‘’İster 1 Tepsi İster 100 Tepsi’’ olmuştur. 2003 yılında Ankara’a yeni yerler açmaya başlayan Sini Börek yıllar içerisinde İstanbul ve İzmir’de sevenleri ile buluşma noktaları oluşturmuştur.

100’ü aşkın çeşidi ile her yıl 5000 ton civarında üretim yapan Sini Börek donmuş ürünlerin de satışını yapmaya başlayarak ciddi bir işleyiş ile ilerlemiştir. Yurt dışında da çalışmalarına devam eden firma yetkilileri bayilik vererek daha da büyümek istemişlerdir. Bu durumda yatırımcılar devreye girmektedir. Sermaye sahibi olan girişimciler Sini Börek bayiliği alarak kısa sürede güzel kazançlar elde etmektedir. Sini Börek bayiliği almak son derece mantıklı bir harekettir. Çünkü ortalama kâr marjı %90 oranındadır. Bambi Gıda ve Pastacılık Tic. Ltd. Şti firmasına bağlı olan Sini Börek’in toplamda 1 şubesi bulunmaktadır.

500’e yakın çalışan sayısı ile gelişmeyi ve yakın zaman içerisinde 30 şubeye ulaşmayı hedefleyen Sini Börek yatırımcıları kârına ortak etmek istiyor. Eğer siz de Sini Börek bayiliği almak isterseniz öncelikle dükkan seçimi yapmanız gerekir. Genelde insan kalabalığının çok olduğu yerleri tercih ederseniz, daha kârlı bir iş yapmış olursunuz. Dükkan seçimini yaptıktan sonra resmi internet sitesi üzerinden firma yetkilileri ile görüşerek işlemlerinizin onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Firma yetkilileri seçtiğiniz dükkanın konumunu ve işleyiş şeklini inceleyecektir. Ardından yüz yüze görüşmeler yaparak, sözleşme imzalayacaksınız.

Sözleşmeler her firmada değişiklik göstermektedir. Bazıları 5 bazıları 10 yıl aralıklar ile sözleşme yapmaktadır. Sini Börek bayiliği aldıktan sonra sözleşme yenilemek isterseniz tekrar bayilik bedeli vermenize gerek yoktur. Dükkan için ise firmaya ödemeniz gereken bedel metrekare başına 1.500 Tl’dir. En az 150.000 Tl nakit paraya ihtiyacınız olacaktır. Fakat 12- 18 ay içerisinde bu sermayeniz size katlanarak geri dönecektir. Tüm şartların size uygun olduğunu düşünüyorsanız Sini Börek sitesinden iletişim formunu doldurarak, isteğinizi mesaj olarak bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here