Şırlan Su Bayiliği Ve Şartları

Şırlan kaynak suyu, son yıllarda Ege bölgesinde servis yaptığı için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Aydın, Nazilli’de üretim yapan marka, her geçen gün büyüyen potansiyeli ile müşteri portföyünü geliştirmekte ve ağını daha da genişletmektedir. Siz de su bayisi almak isterseniz Şırlan su bayiliğine başvurabilirsiniz. Sadece Aydın’da değil, civar illerde de su satışları yapan firma, satış hacmini büyütmekte ve bayilik fırsatları yaratmaktadır. Şırlan su bayiliği için neler yapmak gerektiğini öğrenmek isteyenler için yazımız yararlı olacaktır.

Nasıl Yapılır?

Şırlan su bayiliği yapmak istiyorsanız, başvuru yaptıktan sonra istenen şartları taşıyıp taşımamanıza göre değerlendirilirsiniz. Bu şartları taşıyanların başvuruları kabul edilmekte ve bayilik fırsatı verilmektedir. Şırlan su bayiliği için gerekli şartlar nelerdir?

Bayilik başvurusu için Şırlan Su’yun internet sitesinden yararlanabileceğiniz gibi, Aydın’daki fabrikaya da gidebilirsiniz. İlk önce kendinize ait bir iş yeri ve su saklama deponuzun bulunması gerekiyor. Su bayiliği dağıtımı işi için belediyeden alınmış bir izniniz olmalı ve Türk Gıda Kodeksi belgesi için başvuru yapılması gerekmektedir. Tüm bu belgeler alındıktan sonra, Şırlan Su AŞ.’ye başvuru yaparak belgelerinizin hazır olduğunu ispat ederseniz bayilik isteyebilirsiniz. Şırlan Su, bayilik verdiği kişilerden ilk başta damacanalar için depozito isteyebilir. Çünkü su dağıtım kapasitesi ve su saklama deposu şartlarında gerekli büyüklükte olan yerler seçildiği için 2000 adet damacana bidonunuzun olması istenmektedir.  Normalde su bidonlarının depozito fiyatları 10 TL’dir ancak bayiliklere çok daha uygun fiyatlardan depozito rakamı verilmektedir.

Nasıl Başlarım?

Bayilik için cebinizde iyi bir sermaye olması sizin için yararlı olacaktır. Ayrıca, bayilik açtıktan sonra, bu işi nerede yapacağınıza karar vermelisiniz. Büyük su dağıtım kamyonları ile çok daha kolay ve hızlı dağıtıma çıkabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ticari araçlar ile de su dağıtımı yaparsanız daha pratik amaçlarla kullanma fırsatınız doğar. Ayrıca dükkânınız ve dükkânınızdaki diğer malzemeler için de kira ve işçi giderleri gibi hesaplamaları yaparak uygun bir bütçe çıkarmalısınız.

Ne Kadar Kazanılır?

Her işte olduğu gibi bu işte de net bir rakam söylemek doğru olmaz ancak aylık 10 -12 bin arası gelir, 3-4 bin arası giderler olduğu hesaplanırsa, 7 – 8 bin TL arası kazanç sağlamak mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here