Sırma Su Bayiliği ve Şartları

Sırma Grup adı altında faaliyetlerini sürdüren Sırma su, sadece damacana su değil aynı zamanda pet yani bir diğer adıyla da bilinen şaşal su üretimi yaparak farklı hizmet sunuyor. Sırma markası adı altında yer alan ürünler su çeşitleri ile değil, birbirinden farklı geniş ürün yelpazesi ile bakkallar, marketler ve benzeri işletmelere farklı tatlar sunuyor. Su dışında sade ve meyveli maden suları, limonata ve soğuk çay gibi birçok farklı ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Çok çeşitliliği sayesinde girişimcilerin ortak noktası haline gelen Sırma markasına ait su bayiliği ile ilgili detaylı bilgileri konumuzun devamını okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Sırma su bayiliği alabilmek için firma tarafından ön görülen bir takım şartları yerine getirmenizde gerekmektedir. Bayiliğin avantajları, şartları ve diğer önemli bilgilerin tamamı konumuzun devamında yer alıyor.

Sırma Su Bayiliği Avantajları

Su bayiliği üzerine karar veren girişimciler Sırma markasını seçerek sadece su ile yetinememektedir. Aynı zamanda birçok farklı ürün çeşitliliğiyle de bilinen markaya ait ürünlerin bayiliğini alabilmektesiniz. Sırma markası günümüzde Türkiye’nin alanında en önemli markalarından biri olduğu herkesler tarafından bilinmekte. Bu kapsamda sizlerde hem su hem de diğer ürünlerin bayiliğini de alarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Maden suyu ürünlerinde 200 ml değerindeki ürünler vişne, limon, elma, çilek ve kavun gibi aromaları sunuyor. Özel açılışlar veya benzeri konferanslar için özel üretim cam şişelerde yer alan suların da bayiliğini alabilirsiniz. Son dönemlerde popüler bir hale gelen ve bir diğer adıyla Exclusive serisi olarak tanımlanan bu özel yapım şişeler sayesinde lüks bir görünüm ile satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 0,33/0,5/1,5/5/10 ve 19 litre zengin su ebatları çeşitliliği ile insanların temel ihtiyacı olan Sırma su ve diğer ürünlerini rahatlıkla pazarlayabilirsiniz.

Sırma Su Bayiliği Şartları

Sırma grup bünyesinde yer alan bayiliklerin tamamı özel hizmete tabii olmaktadır. Bunun için Sırma su bayiliği alma gibi bir planınız var ise öncelikli olarak işyerinin açılacağı ilçe veya semtteki su bayilerini araştırmanız gerekmektedir. Zira Sırma Grup, aynı semt veya ilçede yer alan başka bir girişimciye bayilik vermemektedir. Tabi bu durumun istisnai durumları da mevcut, örneğin o semtin veya ilçenin nüfus yoğunluğu kalabalık ise bu duruma göre ikinci bayilikler verilebilmektedir. Bayiliğin faal olacağı bölgede Sırma su bayiliğinin olup olmadığını “buraya” tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sırma Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sırma su bayiliği için üç farklı alternatif yolu deneyerek kendileriyle görüşüp bayilik üzerine bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu yollardan ilki internet üzerinden Sırma markasına ait web sitesindeki formu doldurarak ön başvuru talebinizi oluşturmanız üzerinedir. Bunun için “buraya” tıklayarak başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli. Akabinde bölge müdürlüğü tarafından aranarak detaylı bilgileri görüşebileceksiniz. İkinci yol hemen altta yer alan Sırma firmasına ait adres bilgilerini öğrenerek yerinde ziyaret edip başvurunuzu bu adreste gerçekleştirebilirsiniz. Üçüncü ve son yol ise adresin hemen altında yer alan iletişim numaralarından kendilerine ulaşarak telefon üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Küçük Bakkal Köy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi Defne Sokak NO: 3  Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0(216) 544 27 00
Fax: 0(216) 340 58 79

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here