arama

Son Dönemlerin En Gözde İş Fikirleri

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

İş alanları yeni dünyada ihtiyaç ve estetiğe önem vererek genişlemektedir. Bu yüzden etkileyici fikirlere ve yeni işlere ihtiyaç duyulmaktadır. Önerilebilecek işleri sıralarsak siz de fikir sahibi olacaksınız.

1- Eğitim alanında çocukların gelişimi en fazla öneme sahiptir. Özel kurslar genel okul öncesine önem vererek temelden eğitimi sağlamaya çalışılmaktadır veya sınav sürecinde öğrencilere destek amaçlı açılan kurslar yine son dönem de en gözde işler arasındadır.

2- Sağlıklı yaşam ve zayıflama üzerine de yine ciddi bir yoğunlaşma görülmektedir. Son yılların en hızlı büyüyen pazarı Türkiye de 20 milyon kadını hedef alıyor. Sağlıklı yaşam ve zayıflama aynı zamanda estetik güzellik anlamına geldiğinden kişisel bakımda hep en gözde olmaya devam edecektir.

3- Güzellik ve kozmetik sektörü de tüm zamanların en gözde işi olmaktan kaçamamıştır. Tabi ki bu sektörde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Sosyal medyanın da yorum ve tavsiyelerinin etkisiyle ayakta kalmaktadır.

4- Özel gün ve gecelerimize güzel bir anı bırakmak içinde çikolata ve meyve çicekleri de yine gözde işler arasındadır. İnsanlar özellikle ikili ilişkilerde buna çok önem vermekte bu yüzden son zamanlarda en cok yapılan işlerin içindedir.

5- Kargo sektöründe drone ile evrak ve ürün teslimatları da en dikkat çekici işler arasında. Droneler önceleri oyuncak uçak gibi sanılsa da şimdiler de hızlı ve güvenilir taşıma yapabilmek için tercih edilecekler arasında gösterilmektedir.

6- Kahve, Krep ve Waffle kombini ile birleştirilmiş konseptlerin de yeri çoğaldı. Hala ihtiyaç olan bu , gençlerin bulunduğu özellikle üniversitelerin olduğu yerlerde yoğun talep görmektedir.

7- Home ofis çalışarak sosyal medya üzerinden alıcılara ulaşma işi olarak bilinen ve doğrudan satış firmaları da güncelliğini koruyor. Bunlar Avon, Herbalife, Amway, Oriflame gibi yüzlerce firmanın bünyesinde çalışabilirsiniz ancak arada bir saha çalışması yapmak fayda sağlayacaktır.

8- Robotların her alanda bize yardımcı olduğu göz önündedir. Robot sektörü de çağın gerektirdiği üzere hızlı gelişiyor ve ilerliyor. Böylece zaman geçtikçe daha fazla ihtiyaç duyulacak olan sektör şimdi bile en gözde işler arasındadır.

 

 • GoldenTabs
  5 ay önce

  BU İŞE İHTİYACIM VAR

  2
  yorum beğen