Son Zamanların Gözde Yiyeceği Çubukta Patates İle Ek Gelir

Özellikle son bir kaç yıldır çubukta patates satışını duymuşsunuzdur ya da duymadıysanız bile sahilde kafelerde veya kalabalık mekanlarda ve caddelerde çubuk patates görmüşsünüzdür. Özellikle özel bir kesim gerektiren çubuk patates öncelikle çubuğa takılarak yuvarlak ve akordiyon şeklinde kesilerek çubukta kızartılmaktadır. Çubuklar genellikle tahta çubuklar şeklinde olmaktadır. Çubuğa takılmadan da kızartılan ürünler bulunmaktadır. Sizde bu işi yapmak istiyorsanız aslında hem eğlenceli hem de iyi kazanç sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Tane hesabı olarak yani bir çubuk patates 13 TL ile 18 TL arasında değişiklik göstermekte olup aslında satacağınız mekana göre de değişiklik göstermektedir. Çubukta patates  işi yaparak ek gelir kazanabilmek maliyeti neredeyse hiç olmayan bir iş türüdür. sadece patates alarak ta bu işi yapabilirsiniz.

Çubuk patates ile ek gelir sağlayabilmek için sadece patatese para ödersiniz. Dolayısı ile maliyeti sıfıra düşürebileceğiniz ama yüksek kazanç elde edeceğiniz Çubukta patates ek işi ile ayda özellikle sahil bölgelerinde bu işi yapacaksanız 2,3 bin kadar para kazanabilirsiniz demektir. Bunun için gerekli olan ufak bir iş yapabileceğiniz sokak dükkanı da denilen bir alan olacaktır. Tek ihtiyacınız olan patates ile birlikte bu işi yapabilir ve ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Son zamanların en gözde yiyeceklerinden olan çubuk patates akordiyon şekli ile de ayrıca görsel olarak kuvvetlidir. Sizde öncelikle patatesi bu şekilde kesmeyi öğrenerek bu işe başlayabilirsiniz.

Evden ek gelir ile başlayacağınız çubukta patates işine öncelikle müşteri potansiyelinin yüksek olduğu alanlarda yapmanız fayda sağlayacaktır. Tatil kesimleri, sahil kesimleri insanların çok olduğu ve gezdiği alanlar ve özellikle yaz akşamları bu iş için oldukça ideal olacaktır. Çubuk patates ile ilgili bayilik veren bir çok firma bulunmakta olup bu bayilikler ile de görüşme sağlayabilir ayrıca işinizi büyütebilirsiniz. Ayrı bir dükkan açarak çubukta patates satışı ile iyi bir kazanç elde etmeniz mümkündür. Ek iş yapılacak işler arasında yaz aylarında çok sıklıkla dışarıda parkta bahçede el arabasında yada ufak dükkanlarda yapılabildiği gibi kış aylarında ise yine dükkanlarda bu işin yapılması mümkündür.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here