Special Et Steak House Bayiliği Ve Şartları

Son zamanların sosyal medya fenomeni olan Nusret’in ülkemizde marka öncülüğünü yaptığı Steak House dükkanı sahibi olmak, steakhouse açma maliyeti karşılandığı sürece çoğu insanın yapabileceği bir iş. Ülkemizde yemek kültürü her ne kadar gelişmiş olsa da et pişirme konusunda geride kaldığımızı söyleyebiliriz. Zengin içerikli bir menü ve müşterilerinizi kolay bulabileceğiniz veyahut güzel manzaralı bir yerde kendi steakhouse bayiliğinizi açabilir müşterilerinize güzel bir hizmet sunarak para kazanabilirsiniz. Siz de kendi takımınızı kurup patron olmak, gerekli izinleri almak şartı ile uygun yer ve koşullarda steak house bayiliği alabilirsiniz.

Steak House bayisi sahibi nasıl olunur?

Bunun için öncelikle uygun bir yer seçmeniz gerekiyor. Müşterilerin sizin yerinizi kolaylıkla görüp gelebileceği bir yer olmalı. Bu müşteri kitlesine ulaşabilmeniz veya franchise başvurunuzun kabul edilmesi için ilk etmen. Ayrıca steakhouse franchising‘e başvuracaksanız olumlu sonuçlanması açısından dükkanınızın yeri ve manzarası gerçekten en önemli etmen. Uygun mekanı buldunuz. Buraya sahip olabilmek için dükkan/işletme açma belgenizin bulunması gerekiyor. Resmi olarak dükkanı aldıktan sonra içerinin dizaynı ve çalışanlarınız müşteri kitleniz ve haliyle kazanacağınız gelir için en önemli etmen. Eğer maddi durumu yüksek olan ailelere hitap etmek istiyorsanız daha sessiz sakin, gözlerden ırak bir mekan bulmalı, rezervasyonlu çalışmalı ve daha olgun çalışanlara sahip olmalısınız. Eğer ki orta halli ailelere hitap etmeyi düşünüyorsanız vale, dükkanın konumu, rezervasyon sebebi ile müşteri kaybetmek vs. gibi birçok etmenin giderinden kar edip bunu menünüze yansıtabilirsiniz.

Steak House bayiliğinden ne kadar kazanabilirim?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu sizin dükkanınızın yerine, aldığınız franchise’e , çalışanlarınızın işine ilgisine ve davranışlarına, steak çeşitleri ve fiyatlarına kısacası hitap ettiğiniz müşteri kitlesine göre değişecek bir durum. İşin zirvelerini yaşayan Nusret Steak House’u ele alırsak bu işte üst sınırın olmadığını, farklı şubelerinizi açarak milyonlarca lira kazanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Steak House sahibi olmaya nasıl başlayabilirim?

Uygun mekanı elde ettikten sonra çalışanlarınızı özenle seçip müşterilerinize yansıtacağı güler yüzü sağlamaları için önce onları mutlu edip motive ederseniz göreceğiniz rağbet artacaktır. Her ne kadar bu işi yapanlar olsa bile yeterli seviyede yapılmamaktadır. Steak House sahibi olmak için asla geç değil!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here