Superonline Bayiliği Ve Şartları

Kendi fiber optik alt yapısıyla ülkemizde önemli bir internet sağlayıcısı olan Turkcell SuperOnline, Türkiye’de 1000 Mbps hız sunan ilk Telekom markasıdır. Alt yapı yatırımları ile adından söz ettiren Turkcell SuperOnline, yaptığı yatırımlar sonucu, 2011 yılının son 6 ayında 70 binin üzerinde yeni abonelik alarak Avrupa’nın ilk 5 sıralamasına girmiştir.

Türkiye genelinde birçok bayilik vererek hem hizmet ağını genişletmekte hem de bu sayede müşterilerine daha fazla hizmet götürme hedefini korumaktadır. Bu amaçla birçok bayilik açmış ve yatırımcılardan olumlu tepkiler almıştır.

Nasıl Başvurulur?

Eğer Turkcell Superonline bayisi olmak istiyor, markanın franchise başvurularına katılmak için fırsat arıyorsanız, Superonline’ın internet sitesindeki online başvuru formu üzerinden bilgilerinizi doğrudan firmaya gönderebilme şansı yakalarsınız. Firma sizi değerlendirme kriterlerine göre değerlendirecek ve sürecin sonunda uygun bulunursanız franchise alabileceksiniz. Hedef Türkiye’nin her yerine sınırsız fiber kablosuz elektrik götürmek olsa da çoğu süreçler İstanbul’a odaklanmıştır. Bu yıl İstanbul’a yeni 35 adet bayilik daha açılması planlanan hedefler arasındadır. Turkcell Superonline özellikle son yıllarda rakiplerinden sıyrılarak onlara fark attığı için ve bu lider kuruluş olma sorumluluğunun da farkında olduğu için, kitlesel bir yaygınlık kazanmak, ulaşamadığımız yer kalmasın parolasıyla her bölgeye girmek için, büyük alt yapı çalışmaları hazırlıyor, hazırlıklarını bir an önce tamamlamak için sıkı çalışmalarına devam ediyor.

Nasıl Yapılır?

Turkcell Superonline’dan franchise almayı başardınız peki bundan sonra ne olacak? Öncelikle her firmanın belirlediği bir başlangıç bedeli ve yatırım bedelleri vardır. Bu bedellerin karşılanması gerekiyor. Onlar da bu bedellerle size ARGE, ekipman desteği sağlarken, pazarlama, proje desteği, personel eğitimi ve insan kaynakları, çalışan sorumluluğu, işveren sorumluluğu, takım çalışması, müşteri ilişkileri yönetimi, kalite kontrol, teknik servis gibi destekler sağlayacaklardır. Bayilik aldıktan sonra ilk önce, başlangıç bedeli olarak 3500 dolar belirlenirken, yatırım bedeli olarak da 10.000 TL düşünülüyor. Ortalama kar oranı % 10 olarak belirlenen bayilerde, son zamanla bayilik almak isteyen ve bunun için İstanbul tercih edecekler için büyük bir fırsat yaratılmış durumda. Çünkü firmanın şu an ilk hedefi İstanbul içi franchise vermek olarak belirtiliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here