Süt Ürünleri Bayilikleri Nelerdir?

Günümüzde günlük süt, doğal süt gibi süt ürünlerine yönelen bilinçli tüketicilerden gelen talep doğrultusunda süt ürünleri üreticilerinde de artış meydana gelmektedir. Mandıra süt bayilik alma iş fikrin tetikleyen en önemli şey belki de uzman doktorların ve basın araçlarının yaptıkları açıklamalarla sağlıklı süt ve süt ürünlerine tüketicileri teşvik ederek arzı arttırması oldu. Hitap edilen kitleye göre kazanç miktarını arttırabilen süt bayilikleri son dönemlerin revaçta iş alanlarının başında geliyor. Sizlere süt ürünleri bayilik veren firmalar için bir kaç örnek vereceğiz.

Piyasadaki Süt ve Süt Ürünleri Bayilikleri

Çerkeş Süt ve Ürünleri Bayilik Detayları

İstanbul’da sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilen süt ve süt ürünlerinin tüketiciye ulaşması amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Toptan ve perakende olarak hizmet vermektedir. Toplam üç şubesi olan şiketin ikisi bayidir. Bayilik alma süreci; telefonla bilgi aldıktan sonra ayarlanan ön görüşme ve yer seçiminin ardından franchise sözleşmesinin yapılması ve kurulum aşamalarından oluşmaktadır. Bayilik için hedef bölgeler; İstanbul, Düzce,  Kocaelive Bolu’dur. Ortalama şube açılış maliyeti 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Bir hafta içerisinde bayiliğin kurulma işlemi tamamlanır. İsim hakkı bedeli alınmamaktadır. %50 kar marjı ile çalışan firma yatırımının geri dönüşü yaklaşık 4 ay sürmektedir. Girişimciye eğitim, pazarlama ve reklam gibi destekler verilmektedir. İlgili Ümit Yurdaer ile görüşmek için 05324928418 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Türkkan Çiftliği Çiğ Süt Satışı Bayilik Detayları

İstanbul’da faaliyet gösteren firma şarkuteri, imalathane, kasap, ve pastanelere günlük satış yapmakta. 2015 yılında kurulmuştur ve 84 tane bayisi bulunmaktadır. Ortalama olarak %50 kar marjı ile çalışmaktadır. Girişimciye personel, eğitim ve pazarlama desteği verilmektedir. İlgili Galip Türkkan ile 05342772712 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Doğa Anne Süt ve Süt Ürünleri Bayilik Detayları

2013 yılında Tekirdağ’da kurulan Doğa Anne Süt ve Süt Ürünleri firmasının 5 adet bayisi bulunmakta. Mikromilk markası ile günlük süt satışı hizmeti vermekte. Firmanın bayilik şartları ve yatırım maliyeti şu şekildedir; günlük süt çeşitleri için piyasadan gelen talep doğrultusunda ürünleri bölgesel olarak satabilecek ya da tüketim kanallarına pazarlayabilecek, müşteri portföyünü genişletebilecek ve kendi aracını bu iş için kullanabilecek kişiler başvuruda bulunabilir. Bayilik maliyeti ise ilk mal alımındaki maliyetle beraber yaklaşık 3500 TL’dir. Personel, eğitim, bölge koruması ve pazarlama gibi destekler verilmektedir. İlgili kişi Can Pehlivanoğlu ile görüşmek için 02826854864 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here