TAB GIDA’DAN YENİ BİR MARKA DAHA; USTA PİDECİ®

1.200’e yakın restoranıyla Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda, çeyrek asırlık tecrübesiyle ‘Pide işin ustasından yenir!’ diyerek Usta Pideci® markasını yarattı.

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri devi TAB Gıda, çeyrek asırlık tecrübesiyle ‘Pide işin ustasından yenir!’ diyerek kendi pide markası Usta Pideci®’yi yarattı.  TAB Gıda Türkiye’nin en büyük döner zinciri Usta Dönerci’den sonra kendi yarattığı ikinci markasıyla Türkiye’nin 3 farklı bölgesinde art arda 3 açılış yapan Usta Pideci®’yi rakiplerinden ayıran en büyük özelliği, doyurucu ürünü ekonomik fiyata sunması.

Akbatı AVM, Malatya Park AVM ve Adapazarı Agora AVM olmak üzere arka arkaya 3 günde 3 yeni restoranı hizmete açtıklarını belirten TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu; ’TAB Gıda olarak kurulduğumuz ilk günden beri değişmeyen misyonumuz halkımızı lezzetli, kaynağı belli, uygun fiyatlı ürünlerle buluşturmak. Bu misyonla yola çıkarak TFI TAB Gıda Yatırımları çatısı altında etinden salatasına, ekmeğinden patatesine kendi üretimimizi yaptığımız dev bir gıda ekosistemi kurduk. Bizi Türkiye’nin lider hızlı servis restoran zinciri işletmesi yapan da bu eşsiz ekosistem ve çeyrek asırlık tecrübemizdir. Bugün 4’ü global, 3’ü ulusal 7 marka ve 1.200’e yakın restoranımızla Türk halkına hizmet sunuyoruz. TFI TAB Gıda Yatırımları olarak sadece Türkiye’de 25.000’i aşkın, Çin ile beraber ise 50.000’in üzerinde istihdam sağlıyoruz. Ülkemize ve markalarımıza yatırım yapmaya hız kesmeden devam edeceğiz. Usta Pideci®, Türkiye’nin en büyük döner zinciri olma gururunu bize yaşatan Usta Dönerci®’den sonra TAB Gıda’nın kendi yarattığı ikinci markasıdır. Ülkemize ve markalarımıza yatırım yapmaya hız kesmeden devam edeceğiz”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here