Tadım Pizza Bayiliği Nasıl Alınır Şartları Nelerdir?

1984 yılında Ankara’da kurulan Tadım Pizza, 1986 yılından itibaren şubeleşerek lezzetinden ödün vermeden pizzaseverlere hizmet vermeye devam etmektedir. 1992 yılında Türkiye’de franchise sisteminin yeni yeni gelişmeye başlamasıyla Tadım Pizza da girişimcilere bu ayrıcalıktan yararlanmaları için bayilik fırsatları sunmuştur. Marka, başta Ankara’da olmak üzere İstanbul, Bursa, Antalya, Bolu ve diğer illerde de 30 şubesiyle hizmet vermektedir.

Tadım Pizza Bayilik Hizmetleri

Yemek sektörü hiç bir zaman gerilemez, daima potansiyeli yüksek bir kitleye hitap eder. Çünkü herkes yemek yer! Hele söz konusu lezzetli bir pizzaysa… Birçok başarılı markanın kendi çalışma şartları ve standartlarıyla özelikle genç girişimcilere sundukları bayilik fırsatları iş potansiyelini ve yeme içme sektöründe lezzet kalitesini artırmaktadır. Tadım pizza bayilik sistemine dahil olmak istiyorsanız gerekli başvuruları markanın sitesi üzerinden veya telefon ile arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte merkez adrese giderek de başvuru çalışmalarını başlatabilirsiniz. Başvurunuz alınıp incelendikten sonra bayi adayı, firma tarafından mülakata çağrılmaktadır. Daha sonra il, bölge, bireyler ve bina ile ilgili incelemeler yapılır. Bu incelemeler sonucunda uygun görüldüğünde aday ile franchise sözleşmesi yapılarak gerekli bedel tahsil edilmektedir. Firma yıl içinde belli zamanlarda eğitim vermekte ve denetimler yapıp sistemin işleyişi hakkında bilgi almaktadır.

Tadım Pizza Bayilik Bölgeleri

Tadım firması ile yapacağınız anlaşmayla kar marjı yüksek bir iş potansiyeline adım atmış olursunuz. Tadım bayilik başvurusunda bulunacağınız bölgeler arasında; İzmir, İstanbul, Antalya, Kayseri, Konya, Gaziantep, Ankara, Bursa, Trabzon, İzmit, Samsun, Adana, Bursa ve Eskişehir bölgeleri bulunmaktadır.

Tadım Pizzada Tüketiciye Sunulan Menüler

Firmanın menülerinde birbirinden lezzetli birçok aperatif ve ana yemek bulunmaktadır. Hem sabah kahvaltılarında, hem de öğle arasında tüketebileceğiniz hafif sandviç çeşitleri ve eşsiz lezzete sahip 24 çeşit pizza türü bulunmaktadır. Tadım pizzalarının çeşitliliği sayesinde farklı damak tadına sahip kişilere hitap edebileceksiniz.

Firma İle Nasıl İletişime Geçilir?

Sıfıraltı Gıda Anonim Şirketi olarak hizmet veren firmaya web adresinde yer alan iletişim numaralarından, mail adresinden veya başvuru formu üzerinden ulaşabilir, her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Bununla birlikte franchise anlaşması yapmak için de bu yöntemleri deneyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here