Tatlıcı Tombak Bayiliği ve Şartları

Türk mutfağının geleneksel lezzetleri ile günümüzde birçok firma hizmet vermektedir. Yatırım yapmak isteyen ve kendi işini kurmak isteyen girişimciler de gıda sektörünü bir hayli önemsemektedirler. Bunun en büyük nedeni ise birçok işe oranla fazla kazandırmasıdır. Büyük ve tanınmış firmalar bayilik vererek güçlenmeyi hedef edinmiş durumdalar. Tatlıcı Tombak da bu firmalardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Tatlıcı Tombak bayiliği ile sizde ticaret hayatında önemli kararlar alabilirsiniz. Karlı bir iş olan yeme içme sektörü ile sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Sayısız iş modelinin bulunduğu bir ortamda gıda işletmeciliği, canlılığını hiç kaybetmeyen bir sektör olması nedeniyle her zaman yatırımcı ve girişimcilerin ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Tatlıcı Tombak

2004 senesinde kurulan bu firma, en maharetli ustalarla müşterilerini fazlasıyla memnun etmiş gözüküyor. Tatlıcı Tombak farklı noktalarda şubeler açarak hızla büyümeye devam etmek istiyor. Türk tatlı kültürünü olabildiğince çok insana tattırmak hedefi ile yola çıkan Tombak Gıda, 2013 yılında yeni yönetimi ile hedeflerinin peşinden koşmaya devam etmiştir. Kafanızda böyle bir iş planı varsa sizde bu sektöre adınızı yazdırabilirsiniz. Birçok farklı bölgede şubeleriyle hizmet veren firma daha da fazla şube açmayı planlıyor. Tatlıcı Tombak, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinin sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Tatlıcı Tombak Bayilik Şartları ve Maliyeti         

Tatlı ürünlerinin sunulduğu firmada bazı bayilik şartları bulunmaktadır. Bayilik giriş bedeli olarak yaklaşık 30 bin euro gerekir. Ortalama sermaye ise 200 bin ile 300 bin TL arasında değişebilir. Bu unsurlar firma ile ayrıntılı görüşülmelidir. Bu fiyatlarda farklılık olabilir. Firmanın bayilik destekleri arasında; Gerekli girişimci ve personel eğitimleri, el kitapları, lokasyon hizmeti, proje çizimleri, ortak reklamlar, ürün temini, finansman ve pazarlama ile ilgili destekler Tatlıcı Tombak tarafından verilmektedir.  Bayilik başvurusu için firma ile birebir görüşülmesi gerekmektedir. Tatlıcı Tombak Bayiliği ve Şartları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü unsuru firma yetkililerinden öğrenmeniz mümkün. Firmaların çeşitli bayilik şartları bulunur. Bu şartları sağladığınız sürece bayilik almanız kolaylaşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here