Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Çiğ köfte denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan ve özellikle de etsiz çiğ köfte alanında en iyi markalar kapsamında yer alan Tatlıses Çiğ Köfte, enfes tadıyla ve hijyenik işleyiş tarzı ile daima dikkat çeken marka olmaktadır. Piyasada lezzet, üstün performans ve kalite erbabında önemli bir konsept sağlayan marka, çiğ köfte bayiliği almak isteyenlerin ön planda tuttuğu markalar arasında gelmektedir. Son yıllarda tercih seçimi daha yüksek olan Tatlıses Çiğ Köfte bayilik kapsamında yer alan kişilere %100 ila %150 kâr marjı sağlamaktadır. Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği almak isteyenler için konumuzun devamında gerekli şartlar, maliyet oranları ve başvuru kanallarıyla ilgili detaylı bilgiler sunacağız.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayili Almanın Avantajları

Çiğ köfte bayilik kapsamında bir düşünceniz var ise Tatlıses markasını tercih etmenin birçok nedeni bulunuyor. Bu nedenler başında gelen ilk etken ise firma isminin vermiş olduğu güven ve çekicilik ilk sırada yer alıyor. Öte yandan bayilerine düşük maliyet oranları sunan marka, katkısız ve taze ürün sunum çeşitleri bayilik düşüncesi olanları pozitif etkilerken, aynı zamanda tanıtım desteği, yönetilmesi, denetlenmesi ve eğitim verilmesi gibi birçok kolay sisteme tabi tutulan özellikler yer alıyor. Çiğ köfte alanında bayilik alınacak olan bir firmadaki tüm olumlu etkenler Tatlıses Çiğ Köfte’de yer alıyor. Firma çiğ köfte dışında özel hijyenik paketlenmiş lavaş ekmek, acı sos, künefe, Urfa pizza ve daha birçok farklı ürünle de bayilerini cezp eden geniş ürün yelpazesi ile etkiliyor. Tatlıses firmasının diğer yan ürünleri için “buraya” tıklayarak inceleyebilir ve doğru kararı verebilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği Almanın Şartları

Avantajlarının ardından gelelim şimdi bu firmadan bayilik almanın genel şartlarına. Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği almanın şartları arasında ilk sırada dükkan kriterleri yer alıyor. Faaliyet gösterecek olan dükkanın kalabalık bir bölgede bulunması gerekmekte, öte yandan dükkanın su tesisatına mutlaka sahip olması istenirken aynı zamanda ebatlarının en az 30 m2’lik bir alana sahip olması gerekiyor. Rekabet durumu üzerine ise, eğer bulunduğunuz il veya ilçede bir Tatlıses Çiğ Köfte franchise var ise bu mekan ile aranızda en az 3 kilometrelik bir mesafe olmalıdır. Markaya ait uzman ekip tarafından yapılan incelemelerde olumlu geçen onay sürecinden hemen sonra 5 yıllık bir sözleşme imzalamaktadırlar.

tatlıses çiğköfte bayilik şartları
tatlıses çiğköfte bayilik şartları

Çiğköfte Bayiliği Maliyet Oranları

Tatlıses markası uyulan şartlar ve sözleşme sonrasında hiçbir bedel istemeden bayilik vermekte. Fakat yine de bu markadan bayilik almak isteyen girişimcilerin aşağıdaki gibi masraflarda bulunarak demirbaşları satın alması gerekiyor.

  • 40 adet sandalye: 3.200 TL
  • 10 adet masa: 1.700 TL
  • 10 m2’lik dükkan tabelası: 3.170 TL
  • Çiğköfte Dolabı: 2.800 TL
  • Terazi: 150 TL
  • Telsiz telefon: 100 TL
  • Yazar Kasa: 1500 TL
  • LCD Televizyon: 1000 TL
  • 2 adet kamera: 660 TL
  • Derin Dondurucu: 2.500 TL

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği Başvuru Kanalları

Tatlıses markasından çiğ köfte bayili almak için internet, e-posta ve telefon ile başvuruda bulunabilirsiniz. Yönetici asistanı olarak görev yapan Sayın Yağmur VURGUN bu kapsamda size yardımcı olmaktadır. E-posta adresi: yagmur.vurgun@tatlisesgida.com adresinden kendine mail yoluyla ulaşabilir, öte yandan “buraya” tıklayarak formu doldurup internet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan telefon, fax ve adres bilgilerinden de kendilerine ulaşabilirsiniz.

TEL: 0(212) 283 07 67
FAX: 0(212) 324 34 47
GSM: 0(530 615 84 33)

Adres: Seyran tepe mah. İbrahim KARAOĞLANOĞLU cad. Dilek sok. Numara : 3 KAĞITHANE / İSTANBUL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here