Tavuk Dünyası Bayiliği ve Şartları

Restoran ve cafeler dünyada yankı uyandıran bir sektör olarak hizmet vermektedirler. Gıda işletmeciliği en yaygın işlerden biri olarak dikkat çekmektedir. İş kurmak isteyen birçok girişimci bu sektöre yöneliyor. Bunun sebebi sürekliliği olması ve iyi para kazandırmasıdır. Firmalar bayilik vererek daha da fazla müşteriye hitap etmek istiyorlar. Tavuk Dünyası da bayilik veren firmalar arasındadır. Bayilik vererek büyümenin yanı sıra girişimcilere de katkıda bulanan bu firmalar tecrübeleriyle iş kurmak isteyen insanlara yardımcı olmaktadır. Tavuk Dünyası bayilik almak istiyorsanız tereddüt etmeden bu gibi büyük firmalarla çalışabilirsiniz.

Tavuk Dünyası

2003 yılında yeme içme sektöründe yerini alan Tavuk Dünyası, tam 5 ülkede, 30 şehirde 70’in üzerinde satış noktası ile milyonlara restoran ve cafe hizmeti vermektedir. İlk yurtdışı şubesini Hollanda’da açan firma farklı ülkelere de şube açmak için hazırlık içinde. Bayilik sistemi ile daha fazla hizmet ağına ulaşmak isteyen Tavuk Dünyası ile sizlerde iş ortaklığında bulunabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Bayiliği İçin Aranan Özellikler

Girişimci bir ruha sahip adaylar aramaktadırlar. Tercihen önceden ticaret tecrübesi bulunan, tüm mesaisini Tavuk Dünyası’na ayırabilecek kişiler aranıyor. Tavuk Dünyası Bayiliği için gerekli yatırımda bulunabilecek güce sahip olmak adaylarda aranan bazı özelliklerdir.

Tavuk Dünyası Bayiliği Başvuru ve Onay Süreci

Başvuru yapmak için Tavuk Dünyası’nın sitesini ziyaret etmeniz gereklidir. Bayilik başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup göndermeniz lazım. Form Tavuk Dünyası yetkilileri tarafından değerlendirilir. Daha sonra bayilik başvurusunda bulunan aday ile karşılıklı görüşmeler yapılır. Adayın mevcut lokasyonu varsa ziyaret edilir. Uygunsa fizibilite çalışmaları yapılır. Mimari proje hazırlanır. Personel alımı ve gerekli eğitimler Tavuk Dünyası tarafından yön bulur. Açılışa kadar her aşama Tavuk Dünyası operasyon ekibi tarafından desteklenerek gerekli tüm unsurlar yerine getirilir. Hiçbir şehirde bölgesel bayilik verilmez. Her şehir için bayilik başvurusu almaktalar. Bayilik maliyetleri gibi merak ettiğiniz her şeyi firmadan öğrenmeniz mümkün. Franchise(bayilik) için sitede bulunan telefon numarasını alarak irtibat kurabilirsiniz. Tavuk Dünyası bayiliği ve şartları ile ilgili tüm detayı firmadan alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here