Tavuk Dünyası, Çanakkale’deki 3. Restoranını Açtı

Çanakkale’de 3. restoranını Cumhuriyet Caddesi’nde hizmete açan Tavuk Dünyası, Çanakkaleli konuklarını şimdi de yepyeni restoranında ağırlamaya devam edecek.mete açan Tavuk Dünyası, Çanakkaleli konuklarını şimdi de yepyeni restoranında ağırlamaya devam edecek.

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası, Çanakkale’deki 3. restoran yatırımı olan yeni şubesini hizmete açtı.

Çanakkale’nin merkezi noktalarından ve sosyal yerlerinden olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmete başlayan bu yeni restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası, AVM’ler dışında cadde şubeleri olarak hizmet veren restoranlarına da bir yenisini daha eklemiş oldu.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, 2018 boyunca açtıkları 38 yeni restorandan sonra, 2019 yılına da hızlı bir başlangıç yaptıklarını ve yılın ilk günlerinden itibaren yeni şube açılışlarını sürdürdüklerini ifade etti. Volkan Mumcu, Çanakkale’de açılan restoranlarıyla ilgili ise şunları söyledi: “Çanakkaleli konuklarımız Tavuk Dünyası lezzetleriyle ilk kez 17 Burda AVM’deki restoranımızla tanıştırdık. Daha sonra Biga Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ndeki restorananımızla hizmet vermeye başladık. Kendilerinin Tavuk Dünyası’na ve ürünlerimize gösterdiği ilgi sonucunda bizler de daha çok Çanakkaleli konuğumuzu ağırlamak üzere şimdi de Çanakkale’deki 3. restoranımızı Cumhuriyet Caddesi’nde açtık. Bu yeni restoranımızla birlikte, yılın henüz çok başında olmamıza rağmen, tüm Türkiye’deki lezzet noktalarımızın sayısını da 48 ilde 190’a çıkardık. Tavuk Dünyası’ndan yakın ilgisini hiç eksiltmeyen çok değerli misafirlerimize ve hedeflerimize giden yolda bize eşlik eden tüm yatırımcılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.”

Tavuk Dünyası hizmete giren bu yeni restoranıyla birlikte Türkiye’deki cadde restoranlarının sayısını ise 52’ye çıkardı.

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here