Tayland Tava Dondurmacısı Açarak Para Kazanmak

Tayland’a özel bir dondurma türü olan Tayland Dondurması, genellikle Uzak Doğu ülkelerinde ve bilhassa Çin’de oldukça sıklıkla tüketilen ve tercih edilen bir dondurmadır. Ancak sadece ünü uzak doğu ile sınırlı kalmamış ve tüm dünyaya yayılmıştır. Tayland dondurması diğer dondurmalardan farklı hazırlanış biçimiyle, müşterilerin gözleri önünde hazırlandığı için isteğe bağlı olarak değiştirilebilmekte ve her zevke hitap edebilmektedir.

Eksi 50 dereceye kadar soğutulabilen kendine özel makinelerde üretilen, kendine özel dondurma malzemelerini hemen dondurarak, çeşitli soslar ve ek çerezler ile müşterilere sunulmaktadır. Türkiye’de de oldukça ilgi gören ve revaçta olan Tayland dondurması çeşitli malzemelerle de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Hangi Malzemelerden Yapılır?

Tayland dondurmaları, içine farklı çerezler ve tropikal meyveler kullanılarak çok lezzetli aromalar elde edilmesi ile yapılır. Kuru yemişler de görsel olarak tava dondurma üzerinde oldukça lezzetli bir görüntü oluşturmaktadır. Ayrıca müşterilerin dileğine göre, granül şekerler, karamel soslar, çikolatalı ya da meyveli soslar da eklenebilmektedir.

Tayland Tava Dondurmacısı Nasıl Açılır?

Öncelikle Tayland Dondurması yapmak için ihtiyaç olan özel tasarımlı soğutucuları edinmek ve bunların kullanımına hakim olmak gerek. Bu nedenle Tayland tava dondurmacısı açacaksanız bu soğutuculara sahip olmalısınız. Bunun dışında bu özel soğutuculara hazırladığınız sıvı dondurmaları dökerek yaklaşık bir dakika içinde dondurma haline getirmek ve bunun inceliklerini öğrenmek gerekmektedir. Ayrıca bu iş için mekân seçimi önemlidir. Müşterilerin gözü önünde yapılan bu dondurma için kalabalık yerleri seçmek, görsel açıdan şova dönüştürebileceğiniz bir ortam yaratmaya yardımcı olacaktır.

Nasıl Bayilik Alınır?

Tayland dondurmacısı bayilik işlemleri için öncelikle firmaların misyonuna ve vizyonuna uygun hareket etmek gerekmektedir. Bazı Tayland tava dondurması ile adını duyuran firmalar, bayilik için önerilenler arasında bulunduğu için güvenilir ve karlı bir ticaret için önemlidir. Firmaların web sitelerinde yer alan başvuru formlarını doldurarak onlara göndermelisiniz. Bu formları inceleyen firmalar, uygun gördüklerinin işlemlerini kabul ederler. En önemli hususlardan biri de Tayland tava dondurmacılığı işinin yapılacağı yerin seçimi olduğu için, alışveriş merkezleri, işlek cadde ve bölgeler, çocuklara hitap eden alanların seçilmesi oldukça uygun olacaktır.

Gerekli Maliyetler

Genel olarak bayilik açma işlemleri için maliyetler bulunduğu yere göre değişmekte, ancak 20 ile 25 bin TL arasında bir rakama mal olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here