TEKBİR Tesettür Giyim Bayiliği Ve Şartları

Tesettür giyiminde öncü bir marka haline gelen Tekbir giyim, 1982 yılında kurulmuş olup özgün ve modern çizgisiyle bu sektörde önlerdeki yerini almıştır. Tekbir Giyim A.Ş. tesettür modasının özellikle son dönemde yaygınlaşmasını fırsat bilerek bu alana verilen önemi kat kat artırmış ve daha kaliteli hizmet vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Tekbir Giyim A.Ş 2006 yılında İstanbul Mahmutbey de geniş bir alana sahip olan üretim fabrikasını kurmuştur. Alan 5.500 metrekare büyüklüktedir. firmanın toplamda 17.500 metrekare kapalı alana sahip yeni üretim fabrikası, fabrika satış mağazası ve showroomları hizmet vermektedir. Tekbir Giyim A.Ş. 14 tanesi İstanbul’da olup 45 satış şubesine sahiptir.

Ülkemizde tekstil alanında oldukça rekabete dayalı bir süreç olduğundan; firma, giyim alanında kalitesi ve şıklığıyla göz doldurarak söz sahibi olmayı hedef haline getirmiştir. Tekbir giyim geniş ürün yelpazesiyle her mevsime uygun yeni seçeneklerle karşımıza çıkar. Her sezon değişen renk ve modellerle yeni bir akıma öncülük ederek modern ve güçlü kadınların ilgi odağı haline gelmiştir. Günümüzde tesettür modasının gösterdiği artış ve saygınlıkla işini en iyi şekilde yapıp müşteri memnuniyetini yüksek tutmaktadır.

Firma yetkilileri kaliteli üretimin hem ülkemizde hem de dünya çapında marka değerini yükseltmek için bayiliklerini arttırma çabasındadır. Bayilik sayısını artırarak daha fazla kitleye ulaşmak her firmanın ulaşmak istediği yerdir. Aynı zamanda internetten de kolayca ulaşabilecek Tekbir Giyim ürünlerine bayiler aracılığıyla görerek ve dokunarak da almak tabi ki mümkündür. Seçkin markayı kendi memleketinize de şıklığıyla beraber davet etmek için bayilik almanız gerekmektedir.

Tekbir Giyim Bayilik Şartları

Bayilik ağını genişletmek isteyen bu firmayla iletişime geçmek için web sitesinden bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. kendi iliniz ve ilçenizde bulunan bayilikleri öğrenmek için yine web sitesinden ilinizi inceleyebilirsiniz. Firmanın kriterlerini sağlayan girişimcilerle yapılacak değerlendirmeler sonrasında , yeni satış noktalarına Tekbir giyim ürünlerini ulaştırarak halk ile buluşturma faaliyeti gerçekleşmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here