Tekin Acar Kozmetik Bayiliği ve Şartları

Dünyada ve ülkemizde makyaj malzemeleri, bakım ürünleri, saç boyaları kısaca tüm kozmetik ürünleri, insanlar için olmazsa olmaz bir hal almıştır. Bu durum ekonomide ve ticarette kozmetik sektörünü ön sıralara taşımıştır. Kozmetiğin ekonomideki öneminin farkında olan girişimci ve yatırımcılar, bu sektöre atılmak için adımlar atmaktalar. Ülkemizde çeşitli kozmetik firmaları ile bayilik alarak iş kurmak mümkün. Bayilik veren kozmetik firmaları arasında en seçkin ve güvenilir olan firmalardan biride Tekin Acar Kozmetiktir. Bayilik sistemi ile gücüne güç katmak isteyen bu firma aynı zamanda çeşitli illerdeki girişimcilere de destek veriyor.

Tekin Acar Kozmetik

1979 yılında Ankara’da 16 m2’lik bir dükkânda, kozmetik ve parfüm ticareti yapmak amacı ile kurulmuştur. Birçok markayı sizlerle buluşturan bu firma, sayısız ürün ve kaliteli hizmeti ile adını yaymayı başarmıştır. Tekin Acar Kozmetik ile bayilik anlaşmasında bulunarak kendi işinizin sahibi olmanız daha kolay. Kozmetik alanında bir mağaza açmak istiyorsanız ürünlerinizi temin edebileceğiniz muazzam bir firmadır.

Girişimcilerde Aranan Nitelikler

Yeteri kadar ticari tecrübenin olması şartı vardır. Ticari girişimde bulunmuş ve yöneticilik yeteneğine sahip bir girişimci aranır. Büyümeye ve gelişmeye açık, ileri görüşlülük kriterlerini önemserler. Tekin Acar Kozmetik bayiliği alabilmek için ileriye yönelik iş planı hazırlama yeteneğine sahip olmanız gerekir. Ayrıca finansal tablolardan, bilanço ve muhasebe raporlarından anlayan ve yorumlayabilen girişimciler aranmaktadır. Yöneticilik vasfı bulunan, verilecek eğitimlere katılma arzusu içinde olan ve müşteri deneyimine sahip girişimci ruhlu kişilerle çalışmak isteyen bir firmadır.

Tekin Acar Kozmetik Bayiliği ve Maliyeti

Tekin Acar Kozmetik mağazası olmayan illere franchise(bayilik) verilir. En az 500 bin TL yatırım gerektirebilir. Açılacak mağazanın minimum 100 metrekare olması gerekir. Tüm operasyonel işler firma tarafında yapılır. Peşin ya da taksitli olarak ödeme yöntemleri bulunur. Tüm veriler açılacak şubeye göre değişkenlik göstermektedir. Maliyet ve hizmet ile ilgili detaylı bilgiyi firma ile görüşerek öğrenebilirsiniz. İlgili firmanın sitesine girerek iletişim bilgilerine ulaşmanız mümkün. Tekin Acar Kozmetik bayiliği ve Şartları ile ilgili tüm bilgileri firma ile irtibat kurarak öğrenebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here