arama

Telefon Kılıfı Tasarlayarak Para Kazanma

Telefon Kılıfı Satarak Para Kazanma
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • BS
  • 1 Star
    Loading...

Bugün hepimizin cebinde bazen bir bazen birden fazla ama en az bir adet olmak üzere telefonlar bulunmaktadır. İnsanlarla iletişim kurmanın ötesinde, kendini çok farklı boyuta taşımış telefonlar hayatımızın her alanında bulunmaktadır. Telefonlar bugün bizi internete bağlayan, müzik dinlememizi sağlayan, dünya ile anlık haberleşme imkanı sağlayan bir çağı kapatıp yeni bir çağ başlatan bir icattır. Hayatında olmasa hayatını devam ettiremeyeceğini bildiğimiz insanlar bu kadar çok olunca. Telefon aksesuarlarına olan ilgi her geçen gün daha çok artıyor. Telefonu koruması amaçlanarak üretilen telefon kılıfları bir süre sonra kattığı renkli görsellik ile korumanın ötesinde iyi bir dış görünüm katma amaçlıda kullanılmaya başlanmışır. Bu yazımızda sizlere telefon kılıfı tasarlayarak para kazanma yollarından bahsedeceğiz.

Telefon Kılıfı Tasarlama

Telefon kılıfı tasarlamak için çeşitli ek programlar kullana bilir web sitelerden yararlana bilirsiniz. Bu web sitelere örnek vermek gerekirse Tisho sitesi bu sektörün öncülerindendir. Tisho sitesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu siteler aracılığı ile çok ileri düzey tasarımlar yapabilir hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon kılıfı tasarlanırken hayal gücünüzü en üst noktada kullanmalı ve özel tasarımlar çıkartmalısınız. Bu kadar ilgi gören bu sektörde gerçekten bir rekabet vardır. Bu rekabette sizi ön plana çıkaracak tek şey tasarımınızdır. Tasarımlarınızı geliştirmek ve tasarımlarınız hakkında belli bir görüş almak için çevreniz tarafından yapılan eleştirilere açık olmalısınız. Bu eleştiriler sizi her zaman ileri götürecektir. İnsanlar söylediği için birşeyi yapmak doğru birşey değildir, eleştiri burada devreye girer insanlar size birşey söyler ve siz onları anlamaya çalışırsınız, bunun doğrultusunda onların söylediği şeyler arasında sizi geliştirecek olan bilgileri alır kullanırsınız. Herkesi dinlemeli sizin için faydalı olanları seçmeniz sizi ileri götürecektir.

Telefon Kılıfı Tasarlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefon kılıfı tasarlama konusunda dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi özgünlüktür. Özgünlük hayatın hemen her alanında önemli olduğu gibi bu konudada önemlidir. Özgün yazılar, özgün resimler ve özgün tasarımlar insanlar tarafından takdir edilip beğenilmektedir. Esinlenmek farklı bir durumdur, bir resim veya başka bir telefon kılıfı örneğinden esinlene bilirsiniz ama bunu kopyalamanız etik değildir. Bu yüzden alıntı yaptığınız tüm tasarımların sahibinden izin almanız daha doğru olacaktır. Telefon kılıfı tasarımı yaparsanız dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biride bu kılıfların sunum şekli olacaktır. Göze hitap eden göz dolduran doğru ışık ve açıyla çekilmiş resimler, bu kılıfları inceleyen kişilere daha kolay beğenmesini sağlayacaktır.

Telefon Kılıfı Tasarımlarının Satılacağı Platformlar

Telefon kılıfı tasarımlarınız belli bir seviyeye geldi ve siz artık bunları görücüye mi çıkartmak istiyorsunuz. Yapacağınız şey çok basit e ticaretin bu kadar yaygınlaştığı bu dönemde tasarımlarını yaptığınız telefon kılıflarını internet üzerinden bazı sitelerde satabilirsiniz. Bu sitelere örnek vermek gerekirse gittigidiyor.com, n11.com gibi siteler bu tarz ticaret yapmak isteyen insanlar için bulunmaz bir fırsattır. Ürünlerinizi satabileceğiniz bir diğer platform ise instagram hesaplarıdır, kaliteli ve takipçi kitlesi yüksek bir hesap üzerinden yapacağınız sunumlarla yeni sipariş alabilir satış gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Ek İş İlanları
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.