Tudors Gömlek Bayilik Almak İsteyenlere

Günümüzde bir çok bayilik veren firma mevcut ve hız kesmeden bir çok marka sektörde yerini alıyor. Bugünkü franchise veren firmalar kategorimizde sizlere Tudors Gömlek Bayilik ile alakalı bilgiler aktaracağız.

Tudors Gömlek Bayilik

98 yılında kurulup faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul’da mağazalar açarak büyümüştür. Şuanda Türkiye çapında bilinen bir hale gelmiştir. Şuanda global ortamda da hizmet vermekte olup 14 ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Biçtikleri hedef, Türkiye başta olmak üzere Global ortamda da İnovasyon üzerine gelişen bir marka olmaktır.

Bayilik Başvurusu 2011 yılında, ulaşmış olduğu bilinirliği ve iş hacmini destekleyecek kurumsal bir yapılanma ve kimlik değişikliğine gitme kararı alan firma faaliyetlerini Tudors adı altında devam ettirmeye başladı. Tudors şuanda avm ve aktif caddelerde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bayiliksepeti Ne diyor?

Google aramalarında trendlere girmeyi başaran tudors markası oldukça rağbet görmektedir. Sizlerde bu sektörde yerinizi almak istiyorsanız, Tudors markasını tercih edebilirsiniz.

Tudors Gömlek bayilik  iletişim bilgileri ;
Tudors Merkez (Center)
Cemal Ulusoy Cad. No:13 Basınexpress Yolu Yenibosna B.evler / İSTANBUL
+90 (212)599 86 86 – +90 (212)599 97 97
info@tudors-tr.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here