Websitelerini Test Ederek Para Kazanmak Mümkün

İnternet üzerinden para kazanmak herkes için gelir kaynağı olabilir. Şayet bu platformda para kazanmak insanlara cazip geliyor. İnternet’i çok büyük bir pasta olarak düşünürsek, herkese dilim düşebilme ihtimali oldukça yüksek. Bu durumda insanlar İnternet’ten nasıl para kazanabilirim? yolunu arayışa yöneliyor.

Web site sahiplerinin en çok dikkat etmesi gereken husus, ara yüzlerinin kaliteli ve kullanışlı olmasıdır. Kısacası ziyaretçilerin siteden memnun kalması ve fazla zaman geçirmesi blog sahipleri için hayati önem taşır. Tamda bu hususta, web sitelerini test ederek para kazanma imkanı doğuyor. Bir başkası tarafından web sitelerini gözlemlemek oldukça önemli bir hal alıyor. Sizlerde bu işi yapmak istiyorsanız, dolar bazlı kazanç elde edebilirsiniz. Web sitelerini test etmek ile alakalı bir çok site mevcut. Sizlere bazılarından bahsedelim.

Web Site Test – Enroll

Hemen üye olarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Ortalama 1 dakikalık işlerde 10 ila 20 cent arası kazanç elde edebilirsiniz. Kayıt esnasında e- mail, şifre ve tablet, telefon, masaüstü bilgisayar gibi test tercihlerinizi belirtmeniz gerekiyor. Üyelik için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Web Site Test – User Testing

20 dakikalık bir test işlemine 20 dolar gibi bir kazanç söz konusu. Aktif olarak test siteleri arasında tercih edilmektedir. User testing resmi web sitesini ziyaret ederek üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Web Site Test – TestingTime

Bu test işlemi skype üzerinden gerçekleşmektedir. Test süresi, 1.5 saat civarı zaman aldığı  dahi görülmüştür. Her yaptığınız işlemde 40 – 50 dolar kazanmanız mümkün gibi görünüyor. Üyelik için sitelerini ziyaret edin.

Web Site Test – Validately

Ödeme konusunda hızlı olan firmalar arasında yer almaktadır. Kazanç konusuna gelirsek, ortalama olarak 10 dakikalık bir işlemde 10 dolar gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. Kayıt olup kazanmak mümkün.

Web Site Test – Userzoom

Bu sitenin sizden bazı beklentileri var. Sitelerin kullanılır olduğunu test ediyorsunuz. Yapılan işin zorluk durumuna göre kazanç belirlenmekte. Tek yapmanız gereken resmi sitelerini ziyaret edip kayıt olmak.

Web Site Test – TRYMYUI

Testler size mail aracılığıyla gönderilir. Mail adresinizi sürekli olarak kontrol etmeniz önerilir. Sabit bir ücret söz konusu değildir. Her işin kazanç boyutu farklı olabilmekte. Kayıt işleminizi başlayın ve mail adresinize sıkça göz atın.

Bayiliksepeti ne diyor?

Sevgili okurlar, günümüzde İnternetten para kazanmanın çeşitli yolları var. Daha fazlası için; İnternetten para kazanma kategorimize göz atabilirsiniz. Azim, deneyim ve tecrübenin size İnternet ortamında dahi kazanç olarak geri döneceğini unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here