Ziyafet Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Son dönemlerde artan bayilik sayıları ile dikkat çeken çiğ köfte işletmeleri gün geçtikçe Türkiye genelinde yer alan tüm illerde yayılmaya devam ediyor. Az sermaye ile kârlı bir iş sektörüne yönelik hamleler yapmak isteyen girişimciler genellikle gıda/tüketim ürünleri ve buna benzer yan ürün satışları daha bir ön görüyor. Yeni bir iş kurma aşamasındaysanız sizlere konumuz dahilinde yer alan Ziyafet Çiğ Köfte bayiliği hakkında sunacağımız detaylı bilgiler neticesinde sizlerde kendi işletmenizi popüler marka adı altında sürdürebilirsiniz. Türkiye’de ünlü bir tüketim ürünü olarak karşımıza çıkan çiğ köftenin namı muhteşem bir şekilde yükselerek günümüz Avrupa ülkelerinde bile en çok tüketilen ürünler arasında yer alıyor. Bu durum öyle bir hal almış bulunmakta ki, Türkiye’de bayilik veren birçok çiğ köfte firması Avrupa’ya mal üretimini yetiştiremiyor.

Neden Ziyafet Çiğ Köfte Bayiliğini Almalıyım?

Az bir sermaye miktarına sahipseniz bu sizin başlıca nedeniniz olabilir, zira birçok çiğ köfte bayiliği veren firma gibi, Ziyafet Çiğ Köfte markası da girişimcilerden herhangi bir bayilik bedeli adı altında ücret istemiyor. Reklam payı, tanıtım payı ve benzeri birçok bedel parası isteyen firmalar arasında genellikle çiğ köfte bayiliği veren firmalar bulunmuyor. İstisnai durumlar bazen olabilmektedir, bir takım büyük markalar çiğ köfte bayiliği için bedel ücreti sizden tahsil edebilmekte. Bu seçim size kalmış bir durum ve nasıl hareket ederseniz o şekilde gideceğini de düşünmenizde fayda var. Bu alana yönelik bayilik alma nedenlerden biride sürekli olarak gelişen iş potansiyelin büyümesi üzerinedir. Lezzetli ünü ve hijyenik işleyişiyle bilinen Ziyafet markasını seçmeniz hem tasarruflu hem de kaliteli bir seçim olacaktır.

Ziyafet Çiğ Köfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Birçok markada da olduğu üzere Ziyafet Çiğ Köfte markası öncelikli şartları arasında ilk sırada lokasyona önem veriyor. Kalabalık ve halkın yoğun bir şekilde vakit geçirdiği AVM’ler, caddeler ve benzeri alanlarda bulunmanızı ön görüyor. Bu kapsamda cadde, ana hatlar, araçların park edilebildiği kolay alanlar, yürüyüş alanlarına yakın olması ve benzeri alanlarda bulunması sizin açınızdan her zaman pozitif olacaktır. Şartları arasında 15 metrekare bir kurulu dükkanınızın olmasını şart koşuyor. Buna ek olarak 3 metrelik kare cepheden oluşması da şartları arasında yer alıyor. Ziyafet Çiğ Köfte girişimcilerden reklam, isim hakkı ve cirodan pay gibi bedeller istememektedir. Sadece başlangıç ve demirbaş ürünler için toplamda 10 bin ila 20 bin TL arasında dükkanınızın büyüklüğüne göre maliyet masrafınız olacaktır. Eğer az bir sermaye ile girişimcilik hayatınızın temelini atmak istiyorsanız çiğ köfte bayilikleri üzerine diğer konularımızı da inceleyerek veya farklı sektör kategorilerine ait birbirinden farklı bayilikler üzerine gerekli bilgi ve şartlara göz atarak kararınızı verebilirsiniz. Sitemiz tamamen ücretsiz olup, girişimciler ve ek iş yapmak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here